4 צעדים פשוטים, בטון ליעילות יזמים

לנהל עסק בכלל אינה קלה. עבור אנשים רבים, עסק הוא שם נרדף להיות עשיר במשך הלילה. בעוד שלגבי אחרים, הוא נתפס כדרך את השגרה אופייני. למרות שנכון שלעשות זה ריקו הבעלים ולנהל עסקים משלהם, ההסתברות היא של \"הטיול השנתי\" היא רזה באמת הם יכולים שיש לי לעבוד קשה מאוד כדי לוודא כי העסק שלך הוא על רגליה, מצליחה. אבל זה בהחלט דבר טוב, הנכון? לפחות עכשיו, אשר עובד עבורך. כדי להפעיל בהצלחה את העסק שלך, להלן כמה עצות שיסייעו לך. 1 עבודה קשה מאוד, שאני יודע זאת נשמע מאוד מפחיד. אבל לחשוב על זה, העבודה היא שם נרדף גדולתו, ההבחנה ומצוינות.

אם אין להם הרגל זה אחד, תוכל להיות בטוח שהעסק שלך לא תהיה הצלחה. אם אתה חושב שזה לא נכון, יש מראה חיוניים לבעלי חברות כמו פורד, GE, HSBC ושאר. תמצא עבודה קשה הינה מרכיב חשוב. למרות ידעתי כי זה ברור, התחלתי עם זה רק זכור את המרכיב הבסיסי של עסק מצליח. 2 של הקרבת קורבן, להקריב, להקריב! יחד עם עבודה קשה מגיע קיצוניים להקריב. כתבתי מילה זו מספר פעמים, כדי להזכיר לך עד כמה חשוב.

תהיה לך להקריב נוחות אישית בטווח הקצר. לכן, בשלבים החל אותן, ייתכן לבלות זמן רב יותר למשרד או עובד בעסק שינה. היופי הוא כאשר החברה משיגה הצלחה, אתם תגלו כי הנוחות האישית נאלץ להפסיק המצדיקה את היתרונות שהמתקבל מלשטר עסק טוב. אופטימיות 3 להפעיל את הסיסמה שלו. אחת הסיבות העיקריות מדוע חברות חדשות רבות אינו ממקימי עזב ביסודו של דבר בעסק. אל תבצע את הטעות. למעשה, קשה יותר הופך, זה צריך להיות אופטימי יותר. זה עומד להיות קלה? לא. אף אחד לא אמר שהוא הולך להיות קל. אך לטובת ההצלחה ובאה, תצטרך לעשות את האופטימיות של הקודש שלו, סימן היכר. היא תמיד אופטימי. כאשר העסק נראה לא לפעול הקירות נראו כאילו הם היו סוגרים, זהו כאשר יש לחפור העקבים שלהם, חיזוק להתמודד עם זה. 4. כל העת להעריך מחדש את שיטות שלהם רבים חברות נכשלו משום בעליהם אינה נוטלת את הזמן כדי להעריך את השיטות שלהם. למרות טוב שיש תוכנית עסקית והרעיונות שלך, עדיף אפילו להכיל לשינויים לא צפויים ונסיבות. לכן, קחו את הזמן בודקים את שיטות שלהם מעת לעת, ולשנות את מה יש לשנות. אדם חכם אמר פעם enamore מעולם לא של רעיונותיו. אני ממליץ על סתיו כי הם לא אוהבת עם תוכניתך עד כדי כך שינויים יכולים להיות אסור