תרשימים

בחר מרווח הזמן בתרשימים אשר אמרתי לכם עד עכשיו הוא רעיון כללי של איך אני שיסייעו Tor. שימוש בתרשימים מדי יום כדי לזהות צורות ולגרום התלות בדרך כלל תנועות לטווח קצר בשוק (מ- 2-4 ימים). זהו הסגנון שלי; הסגנון שלך עשויות להיות שונות. אנשים אוהבים את הרעיון של המסחר intraday, כפי שאין לה כל סיכון self-radiation הנובעות מן העובדה כי \"משהו עומד לקרות במשך הלילה. הם מ- boyat שיה, בין היום סגירת ופתיחת מחר יכול להתרחש בכל אירוע שלילית.

הם יפחדו חדשות re-Myeong וההתנהגות נשלטת של מחירים.

הם אוהבים כאשר כולם מסתיים בסופו של היום, בכל אופן: ניצחון, מפלה או תיקו. אין הפסדים כואבים, לא נותן לך שקט נפשי, נשבר של הפעלת השינה שלך. יש טעות לא: אלה הם הכל נכון, אבל אם אתה מקבל משהו משהו בחיים, למסור. מה אתה נותן, ימיות, זמן־מה Intraday-סחר, אז זה מתוך כל אפשרות של גדול, מספיק זמן כדי לתפוס את התנועה אשר כבר הזכרנו קודם לכן.

עבור רוב האנשים, המונח \"קצר מכירה\" פירושו להיות את קבוע מסך kotirovočnomu לאורך כל יום המסחר. נראה שהם גיא סמוקות או הנערה עם טלפון באוזן כל, לצעוק משהו כמו \"לקנות שיקגו נכסים למכירה ב ניו יורק. כמובן, זה סוג של סחר הוא חסר מנוחה, ו אם אתה עומד הסחר כך מוטב תחילה כדי לוודא שיש לך temperamen הצורך לעבודה כזו. אני אגיד לך מה אני חושב על טמפרמנט כזה ולאחר מכן זה נתן לי לחיפוש זה אלפארבי הקדוש תאנון הגביע הקדוש מסחר בחוזים סחורה.

סוחרי מרכאות מסכים צריך שלוש תכונות: אנרגיה, יכולת לבצע בחירות נבונות, יכולת להגיב על תנאים הנוכחי מבלי עוד יותר השתקפות. אם אתה אדם שצריך זמן להחליט, או אם אתה בא שהלימוד הצווחנית בסירובה לפעול לאחר ההחלטה — הוא לא המשחק שלך. ניצחון במשחק זה דורש החלטות, התגובה הראשונית, אין זמן razmyšle ממושכות-הפגישות או מהדורה שבוצעו. אם אין להחליט על דרך קלה אלפארבי שתסתיים בתוך מספר חודשים. זהו משחק מהיר, מת. אם לא תעשה מהירה, אתה מת. הוא פשוט כל כך הרבה על כמה קל הוא. מסחר לטווח קצר של הטבע זה דורש מרחב פיזי, היכולת לתקוף מיד את השוק לא פחות מהיר שינויים ולקחת את ההחלטה רק לך כמה שניות לפני אם זה אלפארבי Tre Buyut הנסיבות. היטב, כי האדמה הצנועה מקבלת בירושה, כי הם מעולם לא razbogateût כמו dèjtrejderov.   לפקח על המחירים meždnevnym זרימה יוצאת, מזכירים מסך, יום אחר יום, שעה, שעה, דורש את היכולת להישאר ממוקדים prâžennym בכל שעה של כל מפגש המסחר. שיעור זה מיועד החרב של הקוראים. אם אתה לא יכול להתרכז, בהכרח לשלם הפסדים יתחיל לשכוח לעשות עליך לא יופיעו באתר (פיזית או מנטלית) ברגע קריטי ב- 60 שניות כדי ליצור את ההבדל בין חיים למוות שלך. שהייה נוחה תמיד מרוכז, מתוח, במיוחד בעת קריאה זוגכם (א) כדי לשאול אותך שאלה אודות הגן או בית ביוב ביתי, או חבר קרוב שהוא כמו שיחת צ'אט. יש לך מספיק כוח כדי לומר להם יכול אפילו לומר, פיזור הישיבה של השיחה ביממה עם חבר קרוב, לדבר עם אשתו או בעלה? אם כן, אתה מתאים עבור משימה זו. אם לא, אתה טוב יותר לחשוב שוב אם אתם מתמודדים עם intraday הקרב של תור.   אני מבטיח לך, ברגע שלהטות את הטלפון מצלצל, com, יתברר מיידית כאשר השוק לבצע מהלך העיקריים יתפוס אותך בהפתעה. רק אז לא אומר שלא יזהיר אותך. עכשיו בואו שקול את מטרת המשחק. עליך גם להיות מסוגל mod אלפארבי נפשית לשנות את חזון העתיד. קריירה זה לא מיועד TU-godumov. כיצד כסף סוחר מסך המטרה לטווח קצר של סוחר היא לנסוע הנוכחי מגמת השוק. זהו כל שעליך לעשות! זה נראה פשוט, אבל לסמוך עלי, זו אינה כה פשוטה, משתי סיבות. ראשית הוא זהותו של טרן-דב, מהותו, וכן אמנות, מדע הנו אמנות מופשטת הנשיא. זו תערובת של פיקאסו, אבל עם התערובת של שאגאל. שנית, כן, אם באפשרותך להגדיר כראוי את השינוי של מגמה, את דעתך תגובתית לפנק הכל. זה קורה לעתים קרובות אם מיקום ארוך עם הפסד או רווח נומינלי ומגיע whitefish-NAL למכירה לפתע. אין לבלבל את הסחר intraday עם Outlook לטווח ארוך. PIC lednij לעתיד. סוחרים intraday אל תדאג — פשוט לא יכולה היא דאגה לגבי העתיד. הדאגה היחידה שלך היא להיות שלב עם המגמה הנוכחית לטווח קצר. הייעוד שלך, אם אתה מקבל את פעילות זו, לחקות את מה הופך את שוק. אם זה עולה, אתה להציב עמדות ארוך אם למטה קצרה. מנסה לחזות את לטווח קצר ונופלים השבועי-ללא-šibočnyj הדרך במהירות להתיש את שמורות פיננסיים. עליך להיות מגמה, כי הוא שלך רק חבר.