תכשיטי כסף

תחילתה של תכשיטי כסף להגיע חזרה הרבה לפני המשיח והוא עדיין כסף של אחד של מתכות יקרות הפופולרי ביותר לייצור תכשיטים. המשותף יסודות כימיים ביותר, סימן AG „argentum“ באה המילה הלטינית, „weisses משמעות, מבריק Metall“ במקור. יש שם לטיני זה כנראה כי אור זה נופל על כסף, עד 98% הוא אפקט משתקף, לכן בהיר מאוד. רוב כסף או כסף סטרלינג משמש לעיבוד תכשיטים. כסף זה הוא סגסוגת (שילוב) של 92.5% כסף טהור ו- 7.5% מתכות אחרות, כדי להבטיח את הקשיות המתאים. משמש בעיקר בצבע נחושת.

גרמניה, משתמשת כסף שטרלינג בלבד, הוא חייב להיות חותמת עם מספר 925. כסף מעובד בשילוב עם אבני חן שונות, קונכיות, עץ וחומרים אחרים לחלקים שונים. גם מתכת יקרה מאוד פופולרי במיוחד בקרב אנשים צעירים, אך כסף הוא לא תלוי-גיל ואפילו משהו הגילאים. שימושים עיקריים הם כנראה התנהגותכן, שרשראות, טבעות ותכשיטים לאוזן, אך הוא משמש גם עבור מטבעות, מדליות, סכו ם. כסף יש הרגל יתחמצנו (MISTED), IE.

הוא נכנס חיבור עם גופרית, הוא discolored. גופרית נמצא באוויר, גזי פליטה, אלא גם מוצרי קוסמטיקה רבים. דרך אחת כדי להגן על הכסף הוא לא פתוח סביב הם או הם להיות, אך הוא המשיך ממיכליות סגורה. האפשרות השנייה היא platinize הכסף עם רודיום, IE. זה מכוסה על-ידי סוג של הסרט מגן שקוף, סגור הרמטית. לכן, גופרית באוויר עוד יש את היכולת להתחבר עם הכסף.