תוכניות שותפים: היכן להתחיל?

להרוויח כסף יכול להיות תהליך ארוך ומורכב. לאחרונה מצאתי אצל הבית היהודי אוזן קשבת . אבל כאשר אתה רק מתחיל ואת רוצה להרוויח קצת כסף, איפה להתחיל?. התשובה היא: תוכניות שותפים. מאמר זה מתמקד התמונה הגדולה, והלמה של תוכניות שותפים. במאמר הבא אדבר על כל האיך של קידום תוכניות שותפים. תוכניות שותפים הם קל ליישם, קל להבין. אין מוצרים הדרושים: אף פעם לא מוצר משלך כדי להרוויח כסף עם תוכניות שותפים. עוסקת בקידום מוצרים אחרים של אנשים.

ניתן לסכם את השלבים עבור עשיית כסף וקידום מוצרים אחרים של אנשים שלבים פשוטים: 1) לבחור תוכנית שותפים. (2) לקבל קישור תוכנית שותפים שאתה מנסה לקדם. (3) ליצור אתר הכולל את הרשת של החברות המסונפות אליה. (4) פרספקטיבות לבצע לחיצה על הקישור שלך ינותבו אל דף האינטרנט בעל המוצר שבו אתה מקדם. (5) אם תבצע רכישה באתר זה באמצעות רשת השותפים שלה, תקבל עמלה (אחוז משתנה בהתאם לתוכנית. דבר טוב הוא והסיכויים שלו לא בהכרח שיש לבצע רכישה מיד עבורך להרוויח כסף. רוב חברי (לא כל תוכניות שותפים שווים) הם תוכנות זמינות העוקב אחר הלקוחות הפוטנציאליים שלך כך, אם הם חוזרים, לדוגמה, שלושה חודשים מאוחר יותר, מורכב אחד הרכישה, אתה לזכות בכסף. גאונים אינם מותרים: אתה לא צריך להיות משווק באינטרנט הגדול לעשות כסף עם תוכניות שותפים.

למעשה, ניתן לקדם מוצר, בלי להיות מומחה במוצר. כל שעליך לעשות הוא לבחור תוכנית שותפים בעל רקורד מוכח. כמה תוכניות שותפים, יהיה אפילו להציע לך הודעת דואר אלקטרוני כתובה מראש, באנרים, קישורי טקסט, ספרים אלקטרונים אשר ניתן לסמן ולקדם. נטיעת הזרעים: חשבו על תוכניות שותפים זריעת זרעים. בנוסף לעובדה שאתה יכול לעשות קצת כסף, תוך קידום תוכניות שותפים, היא בניית רשימת (הלקוח) אשר יכול להרוויח כסף שוב ושוב בעתיד. מה שאתה עושה הוא באמת להקים קשרים עם הרשימה שלך. באפשרותך לעשות זאת על-ידי מעקב שליחת הודעות דוא ל, ידיעונים, וכו ' לאחר זרעים שלך נטועים, ניתן לקדם את המוצרים של שותפים, או אפילו רשימה משלך! באופן טבעי, יותר את הרשימה, הטוב ביותר… להבין את החשיבות של יצירת רשימה. אנו חייבים לבנות רשימה. כיצד ניתן לקדם שום דבר אם אין לך בסיס לקוחות אפס? העובדה כי תוכניות שותפים הם קלים להחלה, הדרך המהירה ביותר כדי להרוויח כסף, לא אומר לא לעשות טעויות על הכביש. אתה ותצליח לבצע שגיאות. כל אדם מוצלח עושים טעויות. אבל מאז זה יהיה מחנה האימונים שלך, זה יכול להיות שזה גם כאן על הטעויות. אבל הכי חשוב, ללמוד מהם. שגיאות מבצע קידום תוכניות שותפים יסייעו לך להתכונן יותר דברים נפלאים כמו יצירת וקידום של המוצרים שלך, להיות אמן בתחום השיווק. אתה רוצה להתחיל את העסק באמצעות האינטרנט.