נסיעה לטיפול רפואי

האמריקאים מחפשים אפשרויות נוספות במחיר סביר במונחים של טיפול רפואי במדינות אחרות Boucher דוד, ומייסד החברה הנשיא הגלובלי בריאות, חברה בת בבעלות מלאה של כחול לחצות כחול מגן של דרום קרוליינה, שלה 50 שנה נסע לבנגקוק לבצע קולונוסקופיה הראשון שלו. של Boucher לחברה רשת של 13 בתי חולים ברחבי העולם עם ההסמכה הבינלאומי הוועדה המשותפת (JCI). הסמכה זו יש מוכר יותר מ-170 חולים מחוץ לארצות הברית. כ- 6 מיליון אמריקאים לנסוע בכל שנה כמו תיירים רפואי מדינות כמו הודו, קוסטה ריקה, תאילנד, מקסיקו, מחפש טיפולים יקרים פחות בהליכים מורכבים כגון. ארצות הברית יש שירותי בריאות, אך מבקשים ייעוץ רפואי יקר.

אפילו צרפת ובלגיה יקרים פחות מאשר ארצות הברית. זו הסיבה מדוע חברות ביטוח רבות בוחרים רק למתן שירותים של תיירות רפואית במדינות בהם ההליכים באותו הם יותר זול בארצות הברית. לפעמים שירותים אלו כוללים את הכל על-פי את הכרטיס טיסה בכיוון אחד ושעה חזרה, לינה, אוכל, שחזור. יש להם אפילו הסכמים עם כמה מרפאות ובתי חולים מוכר על ידי JCI לביצוע הניתוחים לתיירים אמריקאי. אנשים בוחרים באפשרות זו היא כי ההליכים הדרושים להם, כמו החלפת ברך או ירך, ניתוח לב, בארצות הברית יקרים מאוד, מדינה אחרת מקבלים את אותה איכות במחיר נמוך יותר.

חברות כמו Calofornia BlueShield או BridgeHealth הבינלאומי, לשלוח המטופלים שלהם מקסיקו בצפון כך הם יכולים לקבל שירותים רפואיים הם זקוקים. העלות היא הסיבה העיקרית כי האמריקאים נסיעה לפעול במדינות אחרות. לדוגמה, ניתוח האף בארה ב עולה בסביבות $4500 דולרים, ואילו במקומות כמו הודו עולה 850 דולר. הליכים אחרים עשוי לעלות מ- $200 $ 300 מקסיקו, קוסטה ריקה או תאילנד, ולהגיע בארצות הברית $1200 דולר. המחיר קטן שלוש או ארבע פעמים לעומת עלות אמריקאי. לגבי הזמן טפול עוקב ושחזור, השתלות נוטים להיות בעלי סיבוכים נוספים כאשר הם מתרחשים במדינות אחרות, לעומת אותו בארצות הברית, כפי שהוא להשתלת כליה. לכן, מרפאות, בתי חולים ואת השירותים המוצעים, כמו גם אמצעי הזהירות שיש לנקוט במהלך הטיפול, יש לחקור השחזור. מוסד שאתם מחפשים חייב להיות מוכר על-ידי JCI או ארגון המגדיר תקנים במדינת היעד, הרופאים יש אישורי והרשאות בכוח, במיוחד כאשר יש להם הכשרה במדינות כמו ארצות הברית, אירופה, יפן, אוסטרליה ו ניו זילנד. כמו כן, מומלץ כי הם הולכים למקומות קרוב יותר אל מדינת המוצא, לדוגמה שהאמריקאים יכולים ללכת בקוסטה ריקה או מקסיקו, במקום לנסוע לצד השני של העולם על-ידי אותו הליך. את רוב האנשים מעדיפים נסיעה של פחות מ- 16 שעות נוחות. המטרה העיקרית של חברות הביטוח ותיירים רפואיים היא כדי להשיג את אותו שירות רפואי שעליהם, עם אותה איכות טיפול, אך במחיר נמוך יותר. אדיוס-obesidad היא חלוצה בתחום התיירות הרפואית בצ'יוואווה, מקסיקו, ומציע את הלהקה קיבה Gastrico העוקף הליכים בבתי חולים מאושר על ידי הבינלאומי הוועדה המשותפת. ברכות Lic. Cecy גרסיה Cecy גרסיה דוראן סיים בפסיכולוגיה, פסיכולוגיה מומחה Bariatric או השמנת יתר, אוכל, הפרעות רגשיות. בוגר ELPAC (לימוד חינם פסיכולוגיה AC).