ניהול רגשות

היום הבוס שלי אני mistreated מול כל חבריי. האמת, היו רוצים להגיב ולשלוח אותו לכל הרוחות, אבל סימון. האם זו תגובה אפשרית הטוב ביותר? מה עלינו לעשות עם הרגשות שלנו בהקשר של העבודה?, האם אנחנו חייבים לשלוט בו (repress) או לעזוב כי הם להתבטא בחופשיות? תוהו ובוהו לעומת שליטה: רגשות רעים הם רגשות רעים: כעס, פחד, עצב. למרות אנשים מסוימים כוללים גם ביניהם החיבה, הנאה ושמחה. לשלוט או לדכא רגשות, האדם חש עצמו נאלץ לבטל את כל רגש, במיוחד, אינטנסיבית יותר, כי היא שוקלת רגשות רעים. כאשר הדמות שלנו לרעה על-ידי הבוס שלו בנוכחות אחרים אפשר לומר לו: אני לא מוטרד, אני מעל לכל זה, אני לא לכעוס. כי הם למעשה צורות של הונאה עצמית וזה דרך בטוח כדי לגרום לך להרגיש רע, הסתיים עד עם מתח, נדודי שינה או דיכאון. אולי לבוא יותר, כלומר סובלים כיבים, טחורים ו.

להפך: הוא טוב יותר? לא, בדרך כלל. Dyscontrol רגשית, להחמיר את הסכסוך, בסופו של דבר, עלול להסתיים ב- פיטורין.לדבר כאשר אתה כועס, pronunciaras הנאום הטוב ביותר מצטערים כל החיים שלך. תגובה רגשית מיידית, לא מבוקרת נוטה להיות יותר מזיקה לאדם מאשר הדחקה רגשית אותו, שאת הנזק הוא מהיר יותר. הגברת עוצמת הקול על: ניהול רגשות התבקשתי לרגשות ולהיות מודע להם תמיד עוזר. יותר אם אתה מסוגל מודולרי (ניהול) ההתנהגות שלך לאחר להרגיש מה אנחנו מרגישים. אנחנו לא צריכים לקבוע מה אנחנו מרגישים, אבל אם אנו חייבים ערוץ (ניהול) מה אנחנו עושים כתוצאה מרגיש מה הרגשנו.

ואת אשר פירושו להגיב באופן מיידי במקרים מסוימים דחה את התגובה אחרים. אופיינו מוכות, לאחר לחשוב על כך בשלווה, מחליט לדבר הבוס שלו למחרת, המסבירה כי הרגיש נעלבת, לבקש ממך סליחה ולא כך, לטפל שוב פחות מול כולם. אם הבוס יש מספיק אינטליגנציה רגשית, תבינו אני מעשה רע, תתבקש התנצלויות, תאמץ את ההתנהגות שלו. אבל אם אין לכם, לא תדע איך להתמודד עם טענה זו ותוקנו דברים לא כל כך מהר. לסיכום: צריך חגורה… יש כלל קסום, טועה המודיעה לך כאשר כדי מגיבים או לא מגיבים, אך אם הוא rehearses המלצות אלה, כעס פותח זה מיומנות חיונית בריאותך ובריאות הסובבים אותו. אתר האינטרנט של המחבר: