מערכת ניהול האיכות

איך לנצח את יפן על ידי המשבר של מערכת ניהול האיכות. בשנות החמישים של המאה העשרים, הייתה יפן מדינה הרוסה למחצה. הפצצת אטומית של היפנים האמריקנים לא השאירו סיכוי נוסף הפיתוח. אבל המצב הפוליטי אפשרה היפנים כדי לקבל את היועצים האמריקאי להרים את כלכלתה. מאז יפן הייתה מדינה הרוסה קצת, אבל ניצח גאה, אז היא קפצה בשביל זה נותר הסיכוי היחיד לפיתוח. ביפן, אין משאבי טבע, אין נפט, גז, עץ, איך לטפס החוצה את המצב כדי היפני כיועץ לבוא עדיין לא היה המפורסם בעולם יועץ על התיאוריה של ניהול איכות, אדוארד דמינג.

היפנים שהאזין היטב לנאום שלו, הקליט מיושם בחברות שלהם ועל מה שהם יכולים לעשות. אדוארד דמינג כתב כמה שיטות מדעיות, לדוגמה, שלוש תיאוריה פרגמטית, ארבע עשרה נקודות, להתעכב על נקודות fourteen של דמינג. כל פריט דמינג היפני בעל פה, נוהלו באמצעות והציג את עצמו בפני המפעלים, התוצאות החלו להופיע חמש שנים מאוחר יותר, לאחר לאחר הנחות דמינג היפני החל הקודש, וכדי לשנות אותם לא יכול היה אפילו את עצמי דמינג. רשימת הנחות לא הגיוני, אבל כולם מסתכם שיפור מתמשך איכות בארגון, לשפר את האיכות של כל תהליך הייצור. לדוגמה, עובד לא מייצרת (איכות או פגום), ואת המערכת, המערכת מייצרת, לא העובד הפרט, כדי לשפר את האיכות של מוצרי צריכה כדי לשפר את כל את אותה איכות של כל התהליכים, לא כונן קנסות עסקים. לפי הנקודות בדרך במדינות דמינג בבירור כי אין להעניש עובדים לנישואין מותר העבודה, אשר מוביל את העובדה הנישואין מתחיל להסתיר ההנהגה, אבל זה לא טוב עבור הפלט הסופי.

הנה היפנים, בעקבות העקרונות הללו, תחילה פלשו לשווקים באיכות נמוכה של מוצרים זולים כגון שעונים מזויפים, מכוניות, בגדים וכן הלאה, אנחנו לומדים עכשיו מ להדגיש הסינים נקטו, ולאחר מכן כל שנה הם צריכים לעשות הכל טוב יותר ויותר, ובסופו של דבר לקח שלושים אחוז בשוק הרכב מוצרים אמריקאים המומים האלקטרוניקה בעולם, הזוכה לאמון הצרכן, העלתה מחירי מוצריה. נקודות של דמינג התיאוריה במהלך חמישים השנים האחרונות לא השתנו, כפי שניתן לראות, הם עושים טוב הוכחה. אתה יכול להסתכל על ההצלחה של ארגונים שאינם יישום מערכת ניהול איכות על עסקים שלא לבקרת איכות של המפעל שלהם. תקני איכות בינלאומי מבוסס על ISO דמינג נקודות, דרישות עבור הארגון של הייצור, הדרישות על ציוות המדיניות של הארגון, את כל הנקודות הללו רשומים תקני ISO של איכות המבוססת על תורת Demingovoy. מהי תורת דמינג לא השתנה בעבר חמישים שנה, לא השתנתה, תיאוריות חדשות, כי כונן איכותי יותר של תהליך בנפרד.