מעבר נתיבים עם מקרא

כאשר בת 13, ביל Lefakinis ביקר לראשונה היאכטה המפורסמת o כריסטינה, בשנת 1959 בנהר הדסון בניו-יורק, מעט הבין כי בונוס של 45 שנים היה מלכתחילה הספינה האגדית. Lefakinis, Valef יאכטות הנשיא, ניתנת ההזדמנות לבקר את היאכטה אריסטוטלס אונאסיס המפורסם כעת, בעקבות הזמנה מורחבת Spyros Skouras, על-ידי משפחת הבעלים. Skouras, נשיא פוקס, המאה ה-20 הוזמן על סיפון היאכטה, עם מריה קאלאס הנוכחים ו וינסטון צ'רצ'יל. זה היה קשה כאן עבור נער צעיר, אך הוא גם שהוחדרו אהבה של שיט יאכטות ב- Lefakinis באופן כללי, בפרט. כתוצאה מכך, האהבה Lefakinis השייט הוביל את הניהול של חברה של שכר יאכטות, יאכטות Valef. אוהב את סיפורו כיצד יאכטות Valef כריסטינה או לשתף מסורת נפוצה, כי ראוי לציון ההיסטוריה.

היסטוריה "M / Y כריסטינה O" למעשה נוצרה בשנת 1943 בקנדה. בשלב זה, הספינה הייתה ידועה בשם הפריגטה סטורמונט, ליווי שיירות. אריסטוטלס אונאסיס שנרכשו בשנת 1954, הפריגטה הפכה הספינה המפורסם ביותר בהיסטוריה. הרעיון של אונאסיס עבור "כריסטינה O" היה כדי להפעיל את הספינה לתוך סמל עוצמה של שלטונו של העסק עם אלגנטיות הבלעדי, סה. מוזמן ללוח "כריסטינה O" אונאסיס הם באמת המפורסם, עוצמה והמשפיע ביותר בעולם של הזמן, כולל סר וינסטון צ'רצ'יל, אגא חאן, המלך פארוק, ריצ'רד ברטון, אליזבט טיילור, פרנק סינטרה, אווה פרון, גרטה גרבו מחשב מארח של סלבריטאים אחרים. "כריסטינה או" היה גם קטע של העולם המפורסם ביותר סיפור אהבה כאשר חיזור ג'קי קנדי אונאסיס.

שלוש שנים לאחר מותו של אונאסיס, בתו כריסטינה, באותו שם הספינה, הסירה תרם הממשלה היוונית לנשיא לבדר ביקורי ראשי המדינה. למרבה הצער, O כריסטינה משמש בתדירות נמוכה יותר ולאחר מכן עברה תקופה ארוכה של הזנחה. לאחר מכן, בשנת 1998, נרכש על ידי חבר של משפחת אונאסיס, מי הוא בילה יותר מ 60 מיליון דולר כדי להחזיר אותו התנאי של א אונאסיס המקורי באופן אירוני, ביל Lefakinis, כעת הגיע עיגול מלא עם o. של כריסטינה מהו השלב הבא עבור ביל Lefakinis? יאכטה שכר היזם דינאמי, נלאה היה פעיל מאוד עם המשחקים האולימפיים של שנת 2004 ביוון, ונהנה הזדמנות להציג את איי יוון, לאחד היאכטה יעדים מיוחד במינו בעולם של האמנה. ג'ף קפלן פועלת, היא יועצת שיווק מקוון עורך טקסטים עם אחד עשר שנות ניסיון רציף. ההכשרה כוללת את רווחיותו של שיווק של מנועי חיפוש, מסחר אלקטרוני, אסטרטגיית יחסי ציבור באינטרנט.