מסעות אל מרקש, לצחוק על המשבר!

בזמנים של משבר, רבים מאיתנו להקדיש יותר תשומת לב ההוצאות שלנו, מנסים להדק את החגורה שלנו להתמודד עם הקשיים הכלכליים שהיו לנו. בין המשכנתא, חוסר יציבות בעבודה, הקשיים במציאת אשראי, תקציב משק הבית מושקעים יותר ויותר טוב יותר. אבל זה לא אומר שיש חובבי הנסיעות להישאר בבית! נהפוך הוא: זה הזמן לגלות את היעדים המציעים שירותים באיכות גבוהה במחיר נמוך. ואת מה להתמקד טוב יותר מאשר מרקש ליהנות חופשה מעולה לכן מבלי לבזבז הון? להלן כמה מהיתרונות שמציע מרקש כיעד תיירותי שלנו לרווחתם, אלא גם לכיסים שלנו: 1. טיסות זולות טיסות מרקש זולים להפליא. מדריד אל מרקש, יעד התיירות העיקריים של המדינה, הטיסות הישירות יכול לעלות פחות מ- 50 יורו לאדם, הלוך ושוב. אפשר לנסוע ברכב, מאז המרחקים בין ספרד הם קצרים מאוד.

ממדריד טנג'יר, מ תוכלו לחצות במעבורת מצר, ישנן 670 ק מ בלבד. 2. היבשה תחבורה התחבורה היבשה במרוקו הוא זול מאוד בהשוואה המחירים באירופה. הנתיב של מחלקה ראשונה מקזבלנקה אל מרקש הרכבת עולה בערך 15 או 20 יורו, ונמשך כ- 3 שעות וחצי. במקרה הזה אני חושב ש מיכאל גולן צודק במה בהוא אומר. באוטובוס, באותה הדרך, בין 4 שעות וחצי, עולה כ 10 יורו.

אם הם מחליטים לנסוע למרוקו במכונית, או אפילו לשכור אחד לאחר, המרחקים קצרים יחסית. טנג'יר לקזבלנקה, ישנם כ- 370 ק מ מן קזבלנקה אל מרקש, 240 ק מ. בנוסף, הכבישים הראשיים של המדינה הם מאוד חדש והם במצב מושלם. השכרת רכב מ- 23 יורו ליום, דלק גם זולים: כ בנזין סופר, נטול 1.01 אירו, ו כ 66 סנט אירו דיזל רגיל. לגבי מוניות, והמחירים מגוחכים לעומת במוניות אירופה: המסע הממוצע עולה בסביבות 1 יורו! אירוח לינה 3 ב מרקש יכול להיות מאוד כלכלית. חדר זוגי ב- riad במדינה של-35 יורו הלילה ניתן למצוא. לגבי המלונות מחוץ המדינה, באזור של Gueliz, מרקש, המחירים הם כ 40 יורו לחדר, ללילה. כמובן, ישנם גם מלונות מפוארים הרבה יותר יקר, כיד המלך, אבל זה קל למצוא מלונות טובים במחירים מצוינים. בנוסף, משרדי נסיעות מציעים טיולים מאורגנים הכוללים תחבורה ולינה במחירי מציאה. 4. המחירים של מזון לצאת לאכול במרקש אינה כל יוקרה לתיירים שכן המחירים הם לעתים קרובות שקלישאה. המחיר הממוצע של קפה היא בין 55 סנט אירו אחד, אלא אם כן זה קצת קפה או מלון יוקרה. המסעדות הינן גם זול במיוחד: פיצה תוצרת בית טעים יכול לעלות בין 2.25-3.5 יורו, קוסקוס, tajine נמצאות על 4 או 5 יורו. 5 פנאי והתפוקות גם המחירים פעילויות פנאי נמוכים יחסית. סיור של השדה, במדבר עם ארבע ליבות or מרכבה עולה בערך 125 או 150 יורו לאדם. מיום טיול מרקש זומם, לדוגמה, אוריקה ואלי עולה בסביבות 45 יורו לאדם, כולל תחבורה, מזון, טקס התה המסורתי ולבקר בית מסורתי, וכו '. תן מותרות קטן ולחיות את החוויה מרוקאי במלואו, ניתן לבקר חמאם או חמאם טורקי מסורתי עבור 10 או 15 יורו. אם אנחנו רוצים גם מפגש פילינג, עיסוי, המחיר הכולל ייתכן על 20 או 30 יורו. משהו יכול להיות קצת יקר כן הוא יוצאים בלילה למועדון לילה. קלט והמחירים בסביבה 10 או 15 יורו לאדם, אם כי במקומות רבים, נשים לא משלמים. בהתחשב בעובדה זו מדינה מוסלמית, המשקה הוא די יקר בגלל המיסים נוספת על אלכוהול. אבל בכמה מקומות שם תוכלו ליהנות ארוחת ערב עם מוזיקה חיה או בידור תמורת מחיר סביר מאוד, בין 20 ל 40 יורו לאדם. כל-כך לאלו אשר הטיולים לא הושמד על ידי המשבר, מרקש היא המקום לבלות את החופשה ולכן מבלי להרוס. מחירי תחבורה, הם בהחלט סבירים, בנוסף, המדינה מציעה אטרקציות רבות כדי להפיק תועלת מלאה נוף מרהיב עם תקציב הותאם למשבר.