מהו מרכז הערכה

לאחרונה במדינה שלנו יש מחסור חמור של כוח אדם מוסמך. שים לב כי הוא מוסמך – חוסר צוות לא קיים. לכן, חברות רבות רציני מאוד על גיוס אדם, יישום שיטות מודרניות ביותר (כדי לוודא להעסיק את המועמד המתאימים ביותר), כגון מרכז הערכה. בפועל בעולם, כלי זה שימש במשך כמעט 50 שנים, אך ברוסיה השימוש במרכזי הערכה נכתבו לפני כמה שנים. הערכת מרכז (מרכז הערכה) אינו אלא סדרה של תרגילים שונים, אשר מבוסס על ביצועים ניתן להעריך די במדויק התאמתם של מועמדים לתפקיד מסוים. ככלל, הזמנה מועמד במרכז הערכה צריכה להיות לאחר ראיון עם נציג של המעסיק. בשלב הראיון אתה כמועמד יכול רק להכריז על איכויות העסק שלהם: מנהיגות, עבודת צוות, יכולת להגן על נקודת מבטם ואת האינטרסים של החברה – הראיון הוא רק מילים ותו לא.

מרכז הערכה מאפשר המעסיק לוודא בפועל כישורי העסק שלך. הרכב של מרכז ההערכה הקלאסי כוללת את הרכיבים הבאים: – סדרה של בדיקות שונות, החל אישית מסיימת עם בדיקות הגיוני בכלל. – עצמית צד מומחים, ולפני המועמדים האחרים. – ניתוח אישיות של מצבים שונים (case-ללמוד). זה נכתב בדרך כלל תרגילים שמטרתם לזהות כיצד לזהות ולנתח מידע.

– משחק עסקים התמקדו בעבודת צוות בקבוצות של 3-5 אנשים. – הערכה עצמית בסוף מרכז. – ראיון עם מומחה בנושאים מקצועיים. כל חברה יוצרת משלה מרכיבים את הרצף מרכזי הערכה, בהתאם לצרכים שלהם, כמו גם משאבי זמן הפיננסי. כל השלבים של מרכז ההערכה הוא בפיקוח משקיפים הוזמן במיוחד – יהיה זה כמו פסיכולוגים העתיד שלך הוא מיידי מעולה. משקיפים מקרוב אחרי בינאישית: – היכולת למצוא מכנה משותף עם חברי הצוות השונים. – היכולת לשכנע. – יכולת להגן על נקודת המבט שלו. – היכולת להיות ולהישאר המנהיג של הקבוצה. – היכולת להקשיב לדעתו של מישהו אחר. – היכולת לבטא רעיונות. – היכולת להביע את הדעה הכללית של הקבוצה. – עבודה ללא בעיה