לקרב מגע ישראלי

supu בקרב מגע (כלומר בעברית פנה אל המאבק) הוא קרב וכפיית עצמית הביטחון בשימוש על-ידי ההגנה על ישראל ישראלי קצין (i. נפטר ב F), השירות החשאי. . הוא גם לימד במוסדות שונים הקשורים אל משרד החינוך. בקרב מגע זה מחולק לשני חלקים עיקריים: הגנה עצמית, קרב תגרה. תוכלו ללמוד להגן על עצמך להילחם במאבק כל המרחקים אפשרי, כולל את האדמה, כמו גם לכל תרחיש אפשרי של תוקפנות הרחוב יכולים להתמודד אתה… בקרב מגע כמו אנשי ההגנה צוות ההגנה הוא הבסיס של אימי, התלמידים לומדים להגן על עצמם מפני מצבים עוינים, כדי למנוע התקפות, משוחררים במהירות של התוקף. הגנות נגד מגוון רחב של חוקים אגרסיבי, כגון המכות, בעיטות, chokes מבצע, מתגושש, וכן הגנה מפני מתקפות חמושים עם נשק תגרה, נשק, או אובייקטים בוטה ומבחינת מרובים משולבים חלק זה.

שכבתית יותר מתקדם מלמד כפי לנטרל מחבלים עם רימון יד, או של ירי נשק ארוך (רובה, רובה ציד, וכו '.). רוב הלמידה מבוססת על כיצד להימנע ממצבים אלים ומסוכן. אם אתה יכול לקחת את התיכון, ללכת, לראות אם תוכל לפתור את הדיבור העימות, לעשות את זה. היא לא ליצור גיבורים, אבל קבל מן הסכסוך. הוא משמש עבור ההגנה כל מיני טכניקות יד ריקה, באמצעות אגרופים, המרפקים, בעיטות, הברכיים, לנשוך, לנגוח וכן כל שבלע יכול לשמש כנשק, מנסה להפסיק מופחתת היריב מהר ככל האפשר, ללא מתן הזדמנות לתקוף שוב. סטודנטים להחיל עקרונות יסוד וטכניקות של אימי מרובים במצבים ובנסיבות שלילית, כמו למשל בחשכה, שישב בעמדת נחיתות, שוכב או מושפע מתח או עייפות קיצונית. אימונים מחפשים ריאליזם מרבי אפשרי, אפילו מספר פעמים בחודש הוא התאמן ברחוב.

בקרב מגע גוף לחימה של הגוף להילחם לגוף היא שהשלב המתקדם ביותר בקרב מגע כי הוא מלמד כפי לנטרל את היריב במהירות וביעילות. הם גם אלמנטים הקשורים התפיסה הנוכחית של לחימה: טקטיקות, feints, שילובים עוצמה ותקיפות שונים, היבטים פסיכולוגיים של לחימה, ללמוד כיצד להשתמש ברכיבי המקיפים את המטפל של אימי במיקום מסוים כדי לחפש את היתרון. יתר על כן, היבט משותף כדי אלה שתי הפנים אשר נחשפו, אימי משלבת מערכת מיוחדת של אימון, לא רק בהתפתחות הפיזית של התלמיד, אלא גם משמעת מנטלית של אותו לחזק את רוחו, לפתח את היכולת לפעול בעימותים אלימים עם רמות גבוהות של מתח. אימי אינו סגנון אחר של אומנויות לחימה, המורכב תנועות מסורתי ומתוחכם, ולא אין טפסים או שילובים של טכניקות מראש, כמו במערכות מסורתיות. זוהי שיטה מודרנית המתאפיינת העסקת באופן לוגי יותר קלה וטבעית, באמצעות תנועות פשוטות וטבעיות בגוף האדם, אשר מאפשרים להגיע ההגנה רמה גבוהה יחסית של יעילות תוך תקופה קצרה של ההוראה. טכניקות שלו הן חותכות ומהירה. אופי קטלני של אימי מדמה את המצב האמיתי. הוא מלמד מתרגלים כגון שהציל את חייו ולצאת כמו ללא פגע מרחוב אלימה של מצבים. להיות מזומנים עשוי שלא לכלול כללים או מגבלות, אין אין תחרויות ספורט אשר מיועד לשימוש בקרב בפועל. הכל הולך כדי להגן על עצמם להדוף של תוקפנות. כמו סיכום להציג את העקרונות הבסיסיים של אימי: המטרה הבסיסית של אימי היא צוות ההגנה, למנוע פגיעה. טכניקות מגע משמשות כהרחבה של רפלקסים טבעיים של הגוף, באמצעות תנועות טבעיות. כדי להגן על counterattack צריך להעסיק באופן ישיר ופשוט ביותר האפשריים. בתגובה התוקפנות חייב להיות מתאים לנסיבות של ההתקפה, הימנעות מגרימת נזק בלתי נחוץ. עליך להשתמש בכל פריט או כלי זמין בקרבת מקום ההגנה. אין כללים. המטפל של אימי לא מוגבל על-ידי כללים ומעסיקה להגן על כל משאב (אפילו לצעוק, יריקות, פאניקה להעמיד פנים, וכו ') כל הגורמים הללו להפוך לקרב מגע, שיטת ההגנה גדלה בשנים האחרונות, ועם יותר השלכה של הצמיחה הבאה, בעיקר בשל פשטות, לוגיקה נוחות הלמידה וכמובן יעילותה מוכר. א. מידע נוסף ב- kravmagagijon. ES