כיצד מתפתח עסק

שלב #2: ישיר למכור חייב לומר, ראשית, כי כל מדורגת חברת שיווק הוא בתורו חברה המכירה הישירה. מדוע? מכירה ישירה מורכב בשיווק של סחורות ושירותים מהספק ישירות אל הצרכנים באמצעות נציגים עצמאית, אשר יוצא החוצה את המשחק כדי מתווכים, כתוצאה מכך, מפחית את עלויות ההפצה. כעת, כל חברת שיווק מדורגת מבססת את פעילותה על תפיסה זו של העסק. לכן, אנו יכולים לומר כי כל מדורגת חברת שיווק הוא בתורו חברה המכירה הישירה. ההבדל היחיד בין MLM ומודלים המכירה הישירה היא מערכת פיצוי, אשר משלם אחוז לפי המבנה של צוות נציגים הרמה שבה אחת ממוקמת בתוך אותו צוות.

עם זאת, רבים אומרים שעושה מכירה ישירה נדרשת כדי להציב כמות מסוימת של מוצר בשוק בתקופה של זמן כדי להיות מסוגל והרצה (למכור), במקום זאת, מי עושה מדורגת חובה שיווק בעיקר לצרוך את המוצר שוב ושוב. מה הם לא אומרים כי אם אתה רוצה להרוויח כסף עליך לצרוך הרבה יותר מה אתה באמת צריך, אם תעשה זאת, פשוט לא זכאי להרוויח עמלות. אין זה נכון לקדם את הרעיון כי הכנסה גבוהה תוכל ליצור ב- MLM שיווק רק לצרוך. זה פשוט לא נכון. אם ברצונך ליצור הכנסה הגון לך בהכרח את הצעד השני: לבנות רשת של מפיצים.

ונחשו זה מה? … חייב למכור בכל פעם יש מרכיב של שכנוע בין שני אנשים עומדים בפני תהליך מכירות. לעומת זאת, מנכ"ל ומייסד AppsFlyer בהחלט מבין את הסיפור. לומר אחרת הוא מסתיר את האמת הסיכויים שלנו. עכשיו, משהו שונה לחלוטין הוא יכול להימנע מתח הפנים המכירות שלה מספר גבוה של דחיות עקב באמצעות מערכת שיווק טוב. למעשה, העסק שלנו מכונה "שיווק" מדורגת לא "ונטה" מדורגת. לכן, אמנם אנחנו מייצרים מכירות, איננו (או צריך לעשות) על-ידי החלת טכני אסטרטגיות שיווק, לא למכירה.