טיפול ומניעה של כדורי שיער בחתולים

חתולים מצוינים ב ניקוי. בנוסף לסיבות אחרות, מוכנים לרפא פצעים ושריטות משנית עם ' רוק חיטוי. עם זאת, הלשון החתול מחוספס, במהלך התהליך שיער רופף או מת נוטה להיצמד אליו, ולאחר מכן לבלוע. ורקמות השיער לא קלות לעיכול, מצטבר הקיבה או מעיים של החתול, ויצרו את מה שאנחנו יודעים כמו כדורי שיער. החתול מקיא החוצה את הכדור השיער כאשר הוא irritates הקיבה. אם הכדורים שיער לא יעבור עם שרפרפים, הם חוסמים מעיים שמוביל לאובדן תיאבון, עצירות וירידה במשקל. היווצרות של hairballs הוא טבעי בחתולים. בניגוד מצבים רפואיים, פיזיולוגיים כמו נשירת שיער חתולים, קשקשים של החתול חתולים אקנה, אינו דורש כל תהליך מסובך למניעת.

אם אתה שם לב טוב הצמיחה של השיער והשיער שתשחרר את החתול שלך, ייתכן להגביל את ההצטברות של hairballs בגוף החתול. מסרק הציפוי החתול שלך באופן קבוע, רצוי יומי. השתמש מסרק מסייע להסרת שיער מת ביעילות. מסרק אפשרות להיות תלוי הגזע של חתול שיש לך ואת האורך של השיער. אם שערות מת ומשוחרר מוסרים באופן קבוע, החתול שלך נוטים לבלוע את מעט השערות במהלך שלה ניקוי. שקול, כדי לסייע במניעת הצטברות hairballs מעיים בחתולים.

הוא אף יותר. אינה כרוכה תרופות כמו אחרים בבעיות עור חתול וכלב. חתולים הם מאוד טובים בטיפול עצמם גם, לפחות לצפונה זה מתייחס כדורי שיער. לעומת זאת, מייקל שטיינהרט בהחלט מבין את הסיפור. חתול עם כדור של שיער לצרוך דשאים וצמחיה בניסיון להיפטר hairballs. הסיבים דשאים וצמחיה מקל קלה להסרה. באירוע הרצוי כדי לעזור לחתול ב להיפטר hairballs, זה בדיוק מה שאתה צריך לעשות כדי להגביר את המאמצים שלהם. * נוסף סיבים לתזונה שלך חתול. Catnip, חיטה, שיבולת שועל, קליפה של שעורה, שיבולת שועל, סקווש שעועית ירוקה, פשתן, פסיליום הם מקורות טבעיים של סיבים. להוסיף כמויות קטנות אוכל כל יום חלופי. דיאטה סיבים גבוהה, מסייע קלה להסרה של כדורי שיער. ** בווזלין פועל כחומר סיכה, מקלה ג'ק ומפרישות כדורי שיער. וזלין הוא בטוח לחלוטין עבור חתולים ומעביר ללא קליטת. ישנם מוצרים מסחריים זמינים המכילים בווזלין. אם אין ברצונך לרכוש, הדרך הטובה ביותר היא לנהל אותו ישירות כמו תענוג או מוחלים כל הרגל מתחת המרפק כדי להפוך את החתול ללקק. זהירות ביחס בסיבים גבוהה צריך להיות מצורף כאן. ייתכן שיהיה צורך בסיבים לטיפול hairballs אצל חתולים, אך יכול לגרום סימפטומים מסוימים אשר אתה צריך להיות מודע לכך. ** הסיבים הגבוהה מחזיקה יותר מים במערכת, זה יכול להוביל שתן מרוכז שעושה את החתול שלך רגישים יותר הפרעה בדרכי השתן. ** הסיבים אינה מבטיחה לחיסול הכדורים של שיער המודבקות בבטן. * סיבים מדי יכול לגרום לשלשול או גידול משמעותי בכמות גדולה של הפרשות. נוסחאות עבור שיער תרופות כדור זמינים מסחרית מנע החתול שלך מזונות מסוימים הדרושים לצמיחה. נוסחאות אלה יכולים להיות גם יקר. אם ברצונך לבחור עבור נוסחה של hairballs, לבחור r בכימיקלים כדי למנוע תופעות לוואי מסוכנות. מהנדס במקצועו, אך בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. ציבורית עם בעיות אלה מכיוון שאני בטוח מושכלת אדם הוא להיות אדם שמח ובריא יותר.