חוק המשיכה – שינוי של היחס

התייעצתי כל כך: כיצד ניתן לגרום כי חוק המשיכה, עבודה בפניי לפני זמן רב אני עושה מה שהם אומרים ועדיין (למשל) מבלי לקבל עבודה?. ואז אותם אנשים תגובה אותם: ראשית אני לא האדם הנכון לתת עצה נכונה, כי אני עדיין מחשיב אותי תלמיד של חוק זה, מתקדם אך התלמיד עד הסוף. מה לעשות עם המאמרים שלי ברור עם מילים משלי כדי לנסות אעסוק המושגים (לעשות מעשי ומובנים יותר) זרק עורכים אחרים, sieved על-ידי חוויות שלי, כפי שאני להבין יותר את תוכנו, כדי להקל על הבנת אופן הפעולה של חוק המשיכה לאחרים. לאחר מכן הוא הוא כאן איפה אני הולך לדבר על היחס אחד צריך כאשר הוא מפסיק כנגד הגשמת מטרה, במקרה זה לדוגמה, להשיג עבודה. בכל הספרות אומר אותו דבר, אחד חייב לשנות את המוח תחרותי של מוח יצירתי. מה זה אומר?: אף אחד לא צריך להיות מטופלים רעהו, אך עם הלב, כלומר עם האמונה. ואיך זה מתבצע? כדי להסביר לעיל תחילה אתן הדוגמה, איך אנחנו נתנהג הגדרה והשמה כאשר מחפש עבודה: אחד צריך לעבוד מתחילה על ידי קריאת כתב העת, לעבור ראיונות עבודה.

התחושה הראשונה כי צריך להגיע למקום, היא כי יש תור ארוך מאוד של מועמדים, אולי אחד או שניים בלבד דרושים. לפני זה אחד כבר חושב שלילי ו אמר: Huuuy, ישנם אנשים רבים, בוודאי ייתן העבודה אחרת. כאשר מגיע לדעת את התוצאה, הודיעו לנו שאנו לא לוקחים. ברור כי אם אחד הולך עם חשיבה שלילי, קל יותר היא כי לא נקבל את מה שאנחנו רוצים, עם זאת ישנם אנשים שעוברים טוב יותר predisposed, ולא להצליח (וזה הגיוני, מובן כי אם ואן 100 אנשים חיוביים ויש רק מקום עבור שתי הודעות, 98 אנשים הם לא מקבלים, לפחות בשלב זה). תחילתו של סוד זה הוא התמדה, שבו יש חשיבה חיובית ימשיך להתעקש גם כאשר מתמודד עם והדחף רבים, עד שתגיע למטרה שלך. להחזיר את מושג הנפש תחרותי, זה יקרה בכל פעם שאתה עובר ראיון וזה נדחה, בפעם הבאה שתעבור לשיחה מהעבודה היא תיפול למצב של דכדוך יותר.

לאחר מכן הנה כשאני אומר בצניעות: צריך לשנות את הגישה. מרגע זה הוא כי אני הולך לתת דוגמה הפוכה, כלומר מעשה עם מוח יצירתי לדמיין לרגע אלוהים או היקום מאפשר לאנשים לקבל את העבודה שלהם אם הם נפגשים כלל קסם. והוא כלל קסם כי אדם לפני תחילת עבודתו חייב לעבור במרוצת חודש על-ידי ראיונות 50. מה קורה בניגוד אילו מעשים עם הראש תחרותי? כאשר אדם זה נדחה ב, אמון ואמונה שלך מקבל את העבודה יגדל באופן פרופורציונלי ל מספר פעמים כי הוא נדחה. מאחר שאותו אדם יודע כי קסם כלל, כמה הוא הקרוב ביותר למספר 50, יקבל יותר מהר את העבודה. אתם מבינים את הרעיון? נתתי דוגמא היפוטתית של כלל זה קסם, שעבור חלק עשוי להיות 50, 100 אחר, מישהו אחר רק 5. אבל הבעיה היא להבין כי הם חייבים לקחת שינוי זה בגישה, ללמוד להתמודד עם מה בהתחלה נראה כמו מצוקה כדי לא לקחת את זה בתור משהו שלילי, אך רק כצעד אשר מביאה אותנו קרוב יותר אל המטרה שלנו. כלומר, אם אנחנו אומרים לנו: אתה צריך לעשות את זה בדרך זו, ותמיד יקבלו מה שהם רוצים; בוודאי ליישם הליך זה לא משנה stumbles, כי בסוף הכביש העוקף, האוצר להיות מצפה לנו בוודאות סה. ובכן, נוסחת הקסם קיים, אך הוא כדלקמן (אני להבהיר אותם לא קל להבין, עצמי עדיין לא מקבלים אותו כדי לפענח אותה לגמרי, אבל כל יום אני מקבל יותר): נוסחת הקסם הוא לא יותר מאשר מה כל הדתות אנו הם אומרים לפני מאות שנים אנו עליך ליישם נקרא אמונה. כעת כיצד עלינו לנהוג כדי להיות מסוגל להניע אותנו באמונה? כפי אמרתי במאמרים אחרים, כאשר אחד שואל משהו היקום מיד את הרצון הזה להיות מלווים פעולה. ופעולה זו אינה דבר אחר כי כדי להגשים את המטרה או את המטרה כי יצאנו כדי להשלים, עליך לקיים על-ידי התמדה כי אנו גורמים לעצמנו. מאחר התמדה זה ללכת הולידו אמונתנו על אותה פעולה או המטרה מתוכנתים. זה כמו קסמים, עיגול גדול כדי התמדה, אמונה גדולה יותר ולהיפך. אם נחזור לדוגמה של ראיונות עבודה, להפוך הרעיון כי בכל פעם ממני לדפוק דלת כדי לקבל עבודה, לא לענות עליהן, אנו חושבים כי הצד השני דיוס החזקת תפס אז לא תוכל להכנס באותו זמן. אבל זה נעשה כדי לאפשר להם לממש את ההתמדה, כי הוא כמו שאמרתי השער לצמיחה של האמונה. כלומר, אלוהים אלה דחיות עקב לפנינו עוזר. עכשיו, כמובן לנו לנו אנחנו חייבים להבין זאת ולפעול בהתאם, אחרת אנו נמשיך בגישה עקבית עם התחרותיות אשר יותר ויותר אנו ישקעו יותר. אז הסוד הוא רק צריך לזכור יצירתי שמתפתח על התמדה ואמונה כי הכל אפשרי, אם נרצה עם כל ההוויה הפנימית שלנו. בעת ניסיון אני יהיה בענווה פומביים (דרך הניתוח של חוויות משלי) להמשיך לספק כבישים שישרתו אותנו בכל הכרת חוק המשיכה. אם ברצונך לדעת יותר על חוק המשיכה, לגשת לספריה עם הטוב ביותר קישורים מאמרים וספרים העוסקים חוק המשיכה, הקוונטים שניתן להזין בחינם מהים של פלאטה, ארגנטינה, כלפי כולם, וולטר דניאל Genga. אינטרנט דף המחבר הוא, הדוא ל ליצירת קשר: