חג הפסחא

למרות הקודש הכלולים קדושים ודתיים משמעותיים השבוע, אנשים נהגו לטייל וליהנות את השמש ואת החוף כל כך יקר בימים חמים במיוחד, גם כאשר בחג הפסחא משמעות עמוקה יותר יש לעשות עם תשוקה, מותו ותחייתו של ישו אדוננו, היא מחזוריים ובלתי נמנע אפילו להישאר שקט בבית בימים ההם. באותם הימים של מדיטציה, השתקפות, המרה, למיעוט; להיות רוב החגים, בילוי ורגיעה. לפעמים לצערי הרפיה, וזה דבר אחר. וזה בכלל לא יאות. כדאי לך לעיין אצל היועץ המשפטי לממשלה כדי לקבל עוד מידע. ליהנות בריא בימים אלה, אם יש לך מודעות מלאה של מה זה אומר עבור בני האדם תחייתו של ישו אדוננו. מה המשיח בא לספר לנו, באופן מלא מסוכם בזמנו של תחייתו. אנחנו יצורים נשגב.

החיים האלה הייתי אין ערך אם המשיח לא עלתה. החיים שלנו לא מפסיק לעולם, רק המרות. לחץ כאן השר אורי אריאל ומצא עוד . מה המשיח בא לספר לנו היא בחיים האלה שאנחנו נצחי. אנחנו עוברים, אבל מאלוהים באנו ואנחנו באלוהים. שבילך. זה שאין עליה עוררין.

אנו יוצרים את זה או לא. אנחנו שלך עבודה יצירתית. אז מה שחשוב באמת זה שהחיים באלוהים, כי אנחנו כל אחד כך וככאלה אנחנו להרגיש ולפעול. אשר מאפשרות לנו רגעים בחיים האלה כדי ליהנות את נפלאות שאלוהים נתן לנו בסדר גמור אבל לעולם לא לשכוח מי אנחנו בעצם. לכן, יש מאוד בהכרה של מי אנחנו, מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים, המעבר שלנו דרך העולם יהיה מהנה יותר, צריך להיות יותר פרודוקטיבי, מועיל לאחרים. מ. ViajesyPlacer.com, אנו מאחלים לכם מדינתכם מאוד של תחיית המתים.