הרגלים 3 קל ופשוט זה ישנה את חייך לנצח

"יש לך כוח לרפא (שינוי צורה) את החיים אם אתה משנה את הרגלי החשיבה" – לואיז L.Hay – מילדים שאמרו לנו כי הרגלים טובים חשובים, מדי יום שמעתי המברשת טיפוסי השיניים לפני השינה, קורא את התפילות שלך לפני השינה, תשטוף את הידיים לפני שאתה אוכל הסוודר פונטה שגורם קר מאוד. העובדה הפשוטה של הולכת לבית הספר היא מנהג זה מחייב אותנו לטופס מילדות. בעיקרון, אנו יצורים של הרגלים, הרבה מה לעשות כל יום מבוססת על הרגלי שלנו. חלק מהם הם שליליים או חיוביים, ויש אפילו לומר את זה קורא לנו להרהר על התחביבים שלנו, כי הרגלי יכול להרוס או לבנות את החיים שלנו. ליצור הרגלים חיוביים חשיבה מאפשר לנו להחלים כמו לואיז חציר, ומסייעת גם לנו להיות יותר מאושר, ולהשתמש ולכן חוק המשיכה לטובתנו. הצלחה, למעשה לא תושג אם יש לך הרגלי המחשבה חיובי.

למרות שזה אולי נשמע כאילו אני עובד, העובדה להחליף אותם בהדרגה, בכוונה יוצרים הרגלים מושגת בצורה פשוטה וקלה, אז החדשות הטובות הן כי אתה צריך לעשות שינויים קטנים היום, כאן ממליצים על מספר דרכים ליצירת הרגלים בצורה קלה וכי גם יהפוך את החיים שלך לנצח: הרגל #1–מאמינה בדברים חיוביים התת-מודע מקבל כל בוחרים להאמין, ולכן פועל על בסיס של כל האמונות שבכוונתך לקבל כאמת. לכן, הרגלים הכי חשוב זה אתה חייב להזין מדי יום זה להאמין בדברים חיוביים. באותו זמן מפסיקים להאמין בדברים שליליים. עצה כדי ליצור את ההרגל הזה: לבחור אמונה שלילית מדי יום הדאגות חיובי, אתה יכול לשנות מחשבות כלשהן אם אתם רוצים, לכן מחפש דרכים לתמוך את אמונות חיוביות, על ידי חוק המשיכה למשוך אמונות חיוביות יותר. הרגל #2 יודע כמה אסירת תודה כבר דובר לאחרונה על הכרת תודה ולטפח הכרת תודה, לא רק על הדברים אשר בידינו, אבל לאנשים לעזור לנו.

אך למרות זאת רוב האנשים רק מטפח את הכרת התודה 5 דקות ביום, מבלה שעות במצב רוח שלילי. הכרת תודה המרות מאוד אם נעשה שימוש על בסיס קבוע, ולכן הרגל השנייה אני ממליץ. עצה כדי ליצור את ההרגל הזה: מחפש כיף דרכים לטפח הכרת התודה בחיים שלך, לקבל לתת תודה כאשר אתה פותח את העיניים בבוקר וגם לפני. לך לישון בלילה. דרך נוספת כדי להיות אסירת תודה. היא לתת בזכות האוכל שלנו לשבת ליד השולחן בזמן שאנחנו מאכילים אותנו. מדגים מניות את הכרת התודה האנשים שעזרו לך או אנשים עקרות בית ולמלא כי אתה אוהב בין יותר את habitues להודות את הדברים שיש לך כל יום, יהיה קל יותר רטט בהכרת ולאפשר היקום לשלוח לך יותר ניסים שעבורו. תודה. טיפ #3 להיות מאושרת כמו עדיפות הפרדיגמה בה אנו חיים היום אומר לנו שאין לנו שום כוח על נסיבות החיים שלנו כי אנחנו חייבים להתפטר בעצמנו, להקריב את עצמנו אולי יום אחד מתי נלך לגן-עדן יקבלו פרסים בעולם מי סרב. הוא האמין שדברים קורים במקרה ואין שום דרך לשנות אותם, חוץ מזה חיים בעמק של דמעות, באים לכאן כדי לסבול. התפיסה החדשה כי אנחנו פותחים את התודעה שלנו היא להוציא הכוח הפנימי שלנו בחו ל עוסקת מבפנים, לא להיפך. אז אל תצפה לעשות דברים שאת רוצה להיות מאושרת. להיות מאושר עכשיו בחו ל מתחילים לצרף את האנרגיה הפנימית שלך. עצה כדי ליצור את ההרגל הזה: מדיטציה, להירגע כל יום במשך יותר מ 2 דקות אל תתנו הרגשות השליליים להכתים את החיים שלך, מחפש את הדרך להיות מאושר בכל מחיר, תהפכי את זה להרגל. נכנסו לבלוג, ואמרו לנו כמוך היה עם אלה הרגלים 3. 🙂 – כדי לקבל את ספר החינם "חוק המשיכה, כיצד להפוך את השימוש של חוק אשר שולטת על חייך לטוב או לביקור גרוע אוליביה רייס.