המשימה של חיפוש עבודה

חיפוש עבודה הוא משימה אחת כמו אחרים, אנו חייבים לקחת את זה כמו פרק זמן שבו אנחנו לא פעיל מחכה עבודה חדשה. זוהי שגיאה כי מובטלים רבים הם מבצעים, הם לא באים כדי להבין את זה, מרגע שהיא מעבר פורש כבר יש עבודה חדשה: חיפוש עבודה. חשוב מאוד לא לאבד את הרגלי עבודה או פעילות בתקופה שבין שתי משימות, עליך להמשיך לעשות את אותם הדברים או דומות לאלו בעבר עוסקת תעסוקה חיפוש הכיבוש באותן השעות (אולי קצת פחות) אשר מוקדש עבודתו הקודמת של חדש. חיפוש עבודה היא משימה קשה תמיד מתסכל, לפעמים כפוית טובה לאלו המחפשים את תפקידם הראשון למי שכבר שיחקו קריירה מקצועית ארוכה. שמור את המוקד כי תפקידנו הוא כדי לחפש עבודה הוא הדבר היחיד שנוכל לברוח נופל לתוך הזנחה ודיכאון.

ספורטאי, תוך העברה תקופה ארוכה ללא תחרויות מעולם לא עוזב את המתנה, אך היא ממשיכה הכשרה לא לאבד את טופס פיזי. באותו לכן אם אנחנו איבדו את עבודתם, אך אנחנו רוצים לחפש אחר בקרוב, נכסים, עליך לשמור אותנו כאילו יש לנו עבודה. ההרגלים שלנו צריך להיות זהה או דומה לשם כאשר היה לנו חיים בלתי-העבודה הפעיל. לקום באותו זמן, בצע את לוח הזמנים של אותו, להקדיש לחיפוש עבודה באותן שעות כי אנחנו חלם כדי trabajo… הקודם מישהו יכול לחשוב כיצד יהיה להקדיש שעות רבות כדי לחפש עבודה? לאן אני הולך להשקיע כל כך הרבה שעות? מכיוון עבודות ניתן לקחת אותנו כל הזמן שאנו רוצים לבלות. להתחיל עם שיטה מסורתית כדי להציג הודעות משימה בעיתונים מקומיים, מודעות באתרי אינטרנט, פיתוח תכנית הלימודים כללי חייב להיות מותאם עבודות שונות את ארה ב postúlate, לשלוח קורות חיים לחברות, סקירת הרשת שלנו של אנשי הקשר האישיים כדי לומר להם כי אנו מחפשים עבודה, ראה עבודה ברשתות חברתיות באינטרנט או לרשום לנו במקום אבל רשומים. אם אתה סבור כי כעת יש דבר נוסף, עוד יותר להרחיב את שדה הפעולה העיירות הסמוכות לשם של שלהם שליט אסטרולוגי. התחל על-ידי הפיכת חברות פוטנציאליים אשר ייתכן שתצטרך צוות שלהם הכשרה בערים הבא שבו ניתן להעביר, וכדי לחזור להתחיל. יש משהו ברור: כמה זמן נוסף המוקדש למצוא עבודה לפני ניתן למצוא.

אבל יש גם פחות ברורה שלא מדוע אנו צריכים להתעלם: ומחוותיה, ההזנחה הפעילות הוא הדבר הגרוע ביותר שעלול לקרות לנו. הדרך הטובה ביותר כדי להגן על עצמנו מפני מצבים אלה של הנפש היא אנו mentalizing אנו יש לי עבודה, שהוא כדי לחפש עבודה, ובצע את תצורתה של חיים פעיל יותר דומה שבו היינו לפני. כמו כן חשוב לשמור על קשרי גומלין אשר היה לפני לאבד את עבודתו. הבחור עמיתים לשעבר עבודה או מקצוע הם מי הטוב ביותר יכולה לסייע לך לחפש עבודה, כי הם יודעים את כישוריהם המקצועיים ידוע על מעסיקים במגזר שלך אשר ייתכן לשכור אותך. רבים הם אלה אשר כאשר הם די עבודה לשנות גם חברים ולהתחיל להתייחס לאנשים יותר קשורות, כלומר עם אחרים מובטל. לא לעשות טעות לצאת שלהם יחסי הישן כאשר הוא פועל מתוך עבודה, להיצמד מה לצרף חיי העבודה הפעיל. ייתכן שתזדקק עצות נוספות לחיפוש עבודה. כאן ניתן לאתר אותם: אייבנהו: מחבר, מקור במאמר המקורי