המושבים ברכב לילדים

למצוא את המושבים ברכב הטוב ביותר עבור הילד שלך: לברוח פציעה בתאונה, יהיה עליך לבחור מקום מתאים גיל ומשקל שלהם. הם באים בשלוש קטגוריות: התינוק, תינוק, להמרה פעוט, מושבי הגבהה. הסטטיסטיקה מראה כי רוב המושבים מותקנים באופן שגוי. ברגע שרכשת מושב, הקפד בצע את הוראות ההתקנה הנכונה. התינוק מושבים: ילד אחד מתחת גיל שנה חייב להיות מאובטח במושב האחורי הפונה.

החיסרון של רכישת כיסא הוא שיש לך לקנות כיסא להמרה לאחר ילדך מגיע 20 קילו. כיסא יעלה בין 60 $ $150. אם אתה מוכן להשקיע יותר, יש הרבה אפשרויות נוספות לבחירה. יותר איכות החומר, ריסון, הוא מוכנס ראש התינוק ומגפיים, המיקומים של recline והתקנה קלה יותר. המושבים ברכב התינוק & להמרה פעוט: אלה הם גדולים יותר מאשר כסאות תינוק, זה יימשך עד הגיל שלך לילדים בגיל הרך. הם נועדו לשמש עד שהילד מגיע 40 קילו.

החיסרון הוא כי אלה המושבים קשה להסיר את המכונית. מושבים אלו הן עבור תינוקות עד כ 4 שנים. שלהם עולה של $80 בטיחות בסיסיים. לקבלת אפשרויות נוספות, כגון עור או בד באיכות הטובה ביותר, להתאים את החגורה ו / או מחזיקת גביע, להפעיל גבוהה כמו 300 דולר. לחץ כאן עבור פעוט האצה המושבים המושבים ברכב: האצה המושבים עבור ילדים על-פי 3 שנים ואילך, אשר שוקלים לפחות 40 קילו. בשימוש עם הברכיים ואת חגורת הכתפיים. העלות היא בין 60 $ $ 200. א. זכויות יוצרים רנדי וילסון, כל הזכויות שמורות. רנדי עשרות מאמרים הקשורים לברית, כגון חיתולים, עוגות לברית פארא Juegos ו