המאה ה-21 היא המאה של מסחר אלקטרוני

\"העשירות בעולם, בניית רשת, בעוד שאחרים מחפשים עבודה\"-רוברט Kiosaki. במאה ה-21-האינטרנט הפך שוק מסחרי כללי ענק. האינטרנט מעבר מיליארדי השקעות. ההשקעה באינטרנט התצוגה הטובה ביותר של השקעה המודרנית. הערה, המשבר הכלכלי בעולם במידה פחותה בהרבה נגע על חברות אינטרנט.

פרסום במשבר אפילו גידול ברווחיות, בעוד סוגי פרסום מסורתי אמצעי אחסון מופחתת וחברות פרסום סבלו אבידות. כעת, בתחילת שלנו \"גיל לאינטרנט\", לעשות עסקים רציני ללא השימוש באינטרנט היא כמעט בלתי אפשרית. מניות של חברות אינטרנט במלאי שווקים הם בעליה במחיר, outpacing באופן משמעותי את הצמיחה של מניות רגיל, לא הקשורות לאינטרנט. בקרוב הוא boom הצפוי של המסחר באינטרנט. האינטרנט הוא כלי רב-תכליתי המאפשר כעת ביעילות, במהירות חיפוש שותפים עסקיים חדשים ולקוחות ולשמור את הקבצים הקיימים. לאינטרנט יש לפעמים להפחית את עלות לעשות עסקים.

הודות לאינטרנט, חברות עכשיו צריך לא לבזבז כסף על רכישת, מען חומרים. עסקים יכולים לחסוך כסף בהדפס פרסום המוצרים שלהם, כי כל המידע באתר האינטרנט של החברה. אם עליך לשדרג חומרים עדכן את המידע באתר, באפשרותך לבצע במהירות וחסכוני. ערך בשוק הבינלאומי כעת הוא פשוט לא אפשרי ללא האינטרנט. הודות לאינטרנט, היא הפכה ניתן בהצלחה להגדיל את העסק שלך בכל חלק של העולם. אלה חברות לא גמישה, ולא להתחיל להשתמש ב- World Wide Web אחד מהכלים הבסיסיים של הפעילויות שלהם נדונו לכישלון ruin מהירה. העתיד שייך לחברות אשר יוכל להסתגל במהירות שינוי תנאים עסקיים ולבנות מודל חדש של שיווק באינטרנט. ברוסיה, בעוד רק 23% לאינטרנט למשתמשים המעוניינים בעסק מקוון. \"בעתיד הקרוב העולם יהיה קיימים שני סוגים של חברות-אלה עושים עסק באינטרנט, ואת אלה נעלמו פורש \"-ביל גייטס. יורי Chashin 30.10.2009