החשיבות של סרטי וידאו

היום, אם אתה רוצה לקבל באחד המיקומים העליונים במנועי החיפוש הגדולים, לא אתה יכול לקבל אותו אם אתה לא מומחה SEO (קידום אתרים), אם לא subesa עשרות מאמרים מקוריים לאתרים מיוחדים או אם לא לקדם את האתר שלך עם קטעי וידאו של הייצור עצמו. להיות מומחה החיפוש מנועי דורש שנים של מסירות, מחקר, בדיקה וניסיון קבוע. התוצאות בדרך כלל אינם מגיעים במהירות, עליך תחילה להיות מושגת הצבת האתר שלך במיקומים העליונים מנועי החיפוש הגדולים, אז עבודה רציפה ללא הרף כדי להימנע מאיבוד תפקידים אלה של הרשאות. במילים אחרות, השקעה בזמן היא גבוהה מאוד, אם מה אתם מתכוונים, הוא קידום של מוצר, שירות או העסק המקוון שלך, הזמן של מסירות היא גבוהה מאוד, כולם יודעים באותו הזמן הוא כסף. ואז…

חלופות אחרות יש אופטימיזציה במנועי החיפוש?. קיימות שתי אפשרויות טובות אשר דיברת להלן. הראשון יהיה לכתוב עשרות המקור מאמרים ולפרסם אותם באתרים ייחודיים כל אחד יכול למצוא. הזמן של מסירות גבוהה גם היא, אך תוצאות ניתן להגיע במהירות אם אתה מטפל אתר האינטרנט שלך הוא אופטימלי מינימלית. בעצם מה שאתה עושה הוא הצבת קישורים נכנסים (משני) לאתר האינטרנט שלך, יתרבו כמו המאמר שלך מופץ על ידי מאות אתרים לפרסם מאמרים עבור המשתמשים שלה. השני ועוד במהירות על מנת להשיג תוצאות הוא הפרסום של כל סרטי הווידאו המיניסטרים לקדם את אתרי האינטרנט שלך. יצירת סרטונים משלכם פרסום אותם על רשתות חברתיות כמו YouTube, באפשרותך ליצור מאות או אלפי קישורים נכנסים לאתרי וידאו מפיצים את התוצרים שלכם. התוצאה, הרבה אנשים יראו את סרטי תדמית וניהול לך ללכוד את הריבית של מבקרים, ליצור virala קידום עבור שלך sitioa כי לא יעלה לך אגורה אחת.

ברור, להעלות סרטונים נוספים רבים, ביקורים נוספים תוכלו לקבל באתר האינטרנט שלך, יותר קישורים נכנסים יהיו באינטרנט ושדרוג האתר שלך תפקיד מהר מאוד ללכת לעלות יותר ויותר סרטי וידאו. בנוסף ממלא את הרשת שלך קישורים נכנסים העובדה כי עמדות הראשיים מנועי escales כיצד גוגל, הוא גם בשל חשיבות רבה כי יש רכשה באתרים כמו YouTube, Metacafe, MySpace ואתרים אחרים שיש להם מיליוני מבקרים מדי חודש. אם תעשה חיפוש ב- Google, לראות כי לאחר העמדות הראשונה, בדרך כלל יופיעו קישורים לסרטי וידאו הקשורים את מילות המפתח בהן השתמשת עבור חיפוש זה. אך רוב המשתמשים באינטרנט יש אוריינות מחשב בסיסי, ועצם הפקת וידאו משלהם, משימה כמעט בלתי אפשרי של אותם, או אם הם יצליחו, ההפקות מהוות בדרך כלל באיכות נמוכה, העובדה שהתקציב מספר האנשים המשתמשים להציג קטעי וידאו אלה. לכן אני רוצה להציג בפניכם מערכת עם אילו כל אדם עם ידע בסיסי המחשב, באפשרותך ליצור את סרטי הווידאו שלך בעניין של דקות, לא יותר תשלומים נוספים בעלות הרכישה של המוצר עצמו. אם אתה רוצה ללמוד בפירוט, לעשות זאת על פי האתר האישי שלי: חורחה MartínezWebmaster, יזם עם למעלה מ- 9 שנות ניסיון בעסקים, הפרסום והשיווק באינטרנט.