החלום של העסק שלך

לפני כמה ימים הייתי צריך לבקר חברת ביטוח בחלק אחר של דבלין. האזור שבו אני כמעט לפנות בוקר, ולכן לא פעל אירועים עסקיים מקומיים. כאשר החניתי את המכונית ליד ענק סופרמרקט, הבחנתי בחנות nevdalike מתפוררת עם שלט ענק "דגים טריים". אני לא רוצה דג ביום שישי בשעה 08:00, אבל הייתי סקרן podtalknulo להסתכל ולראות מה יש בפנים חנות. ילדה חמודה עם חיוך בירכה אותי. בחנות היה קריר ונקי כפי שהיא צריכה להיות במקום שבו הם מוכרים דגים.

המוכר, לבוש אלגנטי מספיק לסוג זה של עבודה, בשמחה הראה לי כל מיני דגים זמין, כמו גם להסביר איך הכי טוב להשתמש בכל אחד מהם. שאלתי על חנות דגים יוצא דופן בשכונה סופרמרקט, והיא השיבה כי בסוף השבוע הוא אפילו יותר מעניין: מהבוקר עד הלילה מוכרת בשוק nebolshooy, כמורכב של חנויות זעירות. הבחורה נופפה בידה לעבר מספר החנויות הסגורות, primastivshihsya קרוב מאוד. "טוב, זה הרבה תחרות!" הופתעתי. "ואנחנו לא מפריעים אחד לשני, נהיה יותר גדול יהיה לקוחות. האין זה כך? " הסכמתי. שיעור זה עדיין הייתי בטורקיה, מבקש עסקים מקומיים על היחס לתחרות. רק אני מעוניין משך היריב שלי במקום הזה.

ילדה עם ציד ידיעות משותף. התברר כי מדובר בעסק שלה. למעלה עם דגים טריים פתוחה 3 ימים בשבוע, פעמים אחרות היא סטודנטית במשרה מלאה באוניברסיטה המקומית. "אתה לא מפחד לפתוח עסק?" שאלתי שאלה. "זה נורא, לא רוצה להיות עצמאית, להתחיל לעבוד, אבל לא בשביל מישהו אחר אלא על עצמו. עבדתי כמה שנים בעסק דומה, אבל אני לא אוהב את הדרך שבה החברה פעלה. כמה דברים אני פשוט זעם סירבתי להבין את המנהל. סכסוכים התעוררו אחד אחרי השני. לאחר מחשבה רבה, עזבתי את עיר הולדתו ונסע בדבלין, כדי להגשים את חלומם. חברים וקרובי משפחה לא הייתי, אז היינו צריכים לסמוך רק על עצמם. אבל הרעיון של עסק משלו zatmivala כל העלבונות וכישלונות. היתה לי מטרה ואני הלכתי על זה! עכשיו אני מוכר דגים טריים מעולה, רבים בתחום זה מכירים אותי לבוא רק כדי לפטפט או לבקש מרשם חדש. הרכישה לא לא נעלם אף אחד. חייכתי, הסתכל על השקית עם הדגים בידיים שלי. "וכאשר פתחת את העסק שלך?" אמרתי. "לפני המשבר, לפני שנה וחצי," השיב המוכר. "חשבתי שאנשים נבקר במסעדות קטנות יותר, משום מחוץ למשבר הכלכלי, ועל כן לא יהיה עוד אפשרי לבשל בבית ולהזמין חברים. אחרי הכל, בית irlantsev יפה ומטופח כזה חבל לא להשתמש בו ", סיכמה. העבודה קונים אחרים podhotit ואני נפרדתי בנימוס. לבסוף היא סיפרה לי על כל ההתפתחויות הצפויות בתחום העיר במשך 3 השבועות הבאים. זה היה מידע שימושי מאוד. מחשבות על העסק הזה הוא לא תן לי לנוח. זה היה כל זה לגדול לנצל את המשבר! רעיון מצוין! כאשר מסתכלים על הפנים מאושר של אדם מפתח את העסק, אני רוצה לשלב podtalknut אלה ב השתקפויות והחלומות של העסק שלהם. אל תחכו מאוחר יותר, אז אתה יכול לעשות היום! זוכרים את המשל של הפיל: אם היית אי פעם בקרקס או בגן החיות, אתה כנראה תוהה: מדוע בכלוב עבור פילים הפילים הישן, גידול של שישה מטרים, ורשתות slonyata קטן מאוד זהים המחוברים קטן, חפרו בעמודה הקרקע. נראה כי קשר דומה עם בעלי חיים שונים לחלוטין לא הגיוני. כמובן, פיל בוגר של עניבה גדול וחזק לרשת מוצק יותר עבה מאשר פיל קטן. אחרי הכל, אם אתה רוצה פיל בוגר יכול פשוט לעזוב את הכלוב. הוא לא שולף הדוכנים האדמה טור עם שרשרת – בשבילו זה כמו עבורנו לקטוף פרח. שרשרת יכול לפרוץ אם חבל. אבל כאן טמון סוד. פיל מבוגר כבר שכח מזמן מה זה אומר להילחם למען החופש. לפני זמן רב, כשהיה מעט, הוא הבין, כי למרות כל מאמציו תישאר לנצח בתא. אז עכשיו, להיות פיל בוגר עוצמה, המהווה יותר מעשרה אנשים, הוא מאמין כי רק שבוי – ואפילו לא מנסה להילחם. הפיל, אשר המשיכו לבעוט ומנסה לשבור את השרשרת, עדיין לא איבד את הרצון לחופש אמונה שהוא יצליח. עכשיו חושב שיש לך פיל קטן או גדול מבוגר פיל שאיבד את האמונה חופש?