החג דיג הכי במרוקו

שני האוקיינוסים; 500 ק מ של חוף הים התיכון, יותר מ 3000 ק מ של קו החוף האטלנטי; הרי מעל 4000 מטר מעל פני הים מכוסי שלג עם אינספור נהרות לרדת מורדותיו; יותר מ- 200,000 דונם של ביצות, רשת של אלפי קילומטרים; מדבריות חמים ויבשים המנוקדת באורח פלא uedes ונווה; זהו רק מדגם או להציע מרוקו אם דג התשוקה שלך. מרוקו נהנה תנאים מעולים לדיג מקורות המים המתוקים והמלוחים. הנוף עוצר נשימה אקלים חם ושטוף שמש, המגוון הביולוגי של החופים שלה ושל אחריות שלו בסביבה הכפרית הרפתקה דיג בלתי נשכח ומתגמלת באחד המקומות המרשימים ביותר לדיג בעולם. במרוקו, הדייגים של הסמיסן יש הזדמנות דגים בפנים, במים רגועים של הנהרות והאגמים ברחבי הארץ, כמו גם על החוף או בים הפתוח במעמקיו. מבקרים יכולים להתעמק הים ליהנות העומק דיג מצוין או מעריך את השלווה, והנוף לגדותיו של נהר או בסירה באמצע אגם. אם העניין המרכזי שלך הוא דייג על הפנים, הרי האטלס התיכון הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר, מאז שהיא מספקת הזדמנויות רבות שלה אגמים ונהרות.

למרות עשוי להיות דייג מינים רבים במים של מרוקו, פורל הוא אפשרי הטרף הנפוץ ביותר בפנים. פורל נמצא לרוב את uedes ואת הערוצים מרשים, וחלקם המקומות הטובים ביותר כדי לדוג דגי טרוטה, למרגלות Azrou (ליד אגמים Aghmas), Khenifra בנהר Oum er Rbia, Ifrane, פארק מרהיב, והאטרקציות Ouirgane, על גדות נהר Nfis. סל el Ouidane, ליד המלון בבני מלל, הוא גם מקום מצוין לדייג קרפיונים. אבל מרוקו אגמים מלאים עשרות מינים ומציעים נופים יוצאי דופן. המין הנפוץ ביותר שניתן למצוא באגם מרוקאי הפייק הצפוניים מקק, הקרפיון שחור, בינית, נסיכת, נפוץ קרפיון, צלופח, העונה בדרך כלל נמשכת ממאי ועד יוני, לפי המין. דייגים רבים מומלצים באזור ליד באב Adrar D אטלס, כלומר בברבר שער של האטלס, שם יש מספר אגמים עמוקים.

בהם ניתן לדוג הקרפיון שחור בינית, נסיכת, פורל. אבל אם אתה מעדיף הדגים בים, יש כל כך הרבה הזדמנויות עבור דיג במים מתוקים. מעגן הדייג במרוקו, במיוחד לאורך החוף האטלנטי, עשיר ומגוון מאוד, לא יאכזבו. קו החוף שלה הוא אחד העשירים ביותר בעולם, עם יותר 430,000 טון של דיג בשנה. אתם יכולים גם להתאמן לדיג עומק, והוא קל לארגן טיולים בסירה Sakhla סהרה, Mohammedia, ליד קזבלנקה, שניים המפורסמים של יציאות דייג אטלנטיק, ברחבי הארץ. Bousselham מולאי, ליד Kenitra, הוא גם בחירה טובה. עוד מקום נהדר לדיג, לחופי האוקיינוס האטלנטי הוא כפר מקסים דייג של אסאוירה רק 160 קילומטרים מסביב, עיירות החוף המערבית של מרקש, כשעתיים של באב Adrar D אטלס. גם כאן הזדמנויות רבות ליהנות מדיג על החוף מסירה, כמו גם לתרגל לדוג רחוק מהחוף. בנוסף דיג מצוין שלה, אסואירה מציע אטרקציות תיירותיות רבות, מורכב mugares של עניין רב, ביניהם היא מדינה מרתקת שלה, נחשב מורשת עולמית על ידי אונסק ו. המין העיקרי שניתן למצוא במים הימיים של מרוקו הם מולט, נפוץ ברים ברים אדומה, התלבט, וסלטי, solleta, אוקונוס ים, ברקודה, צלופח, הייק ואת בוניטו, בקרב רבים אחרים. אם אתה מחליט ללכת לדוג עומק, תוכלו לתפוס טונה, דג חרב, דקר, ברקודה, מרלין לבן. כך, כפי שאתה יכול לראות, מגוון מינים במים של מרוקו הוא ענק, הימים שלה יש חיים ויופי של הנפוץ ביותר. אבל, כמו במדינות מתפתחות רבות, מים הם משאב יקר ערך וחיוני. בנוסף, ב במדינות רבות אחרות באפריקה, הוא גם משאב במחסור. במרוקו בפרט, עם יותר מ- 3200 ק מ של קו החוף האטלנטי והים תיכוני, יש מבנין ענק של מים, תחזוקה וטיפול נאות. גיוון של פאונה ו פלורה, היציבות של הכלכלה שלה בתחום הפיתוח אבל עדיין ענייה, הכי חשוב, לבריאותם ולרווחתם של אנשיה תלויים בצורה מכרעת ניקוי שלהם, אספקה רק שלה, ההגנה שלה. ארגונים רבים, עובדים ביסודיות כדי למנוע את השלכת פסולת תעשייתית לתוך הים, לשימור של האוקיינוס ומקורות מים מתוקים ונגד להפצה שוויוני, חוסר אספקת המים. אבל כל נסיבות אלו, אשר כבר גרמו משבר המתמשכת המצביעה על השלכות חמורות מאוד לטווח הארוך, עדיין מתרחשות באופן שוטף, למרות שהם יכולים להימנע אם אנו הופכים להיות מודעים להם, לעשות קמפיין או לפעול עליהם. זכרו כי ללא מים אין דיג! אז לבוא מרוקו, ליהנות מאחד הטוב ביותר, ומגוון ביותר אטרקטיביים בעולם מקומות לדיג. האקלים במדינה הזו הוא חמים, עם שמש כל ימות השנה, שלה נופים עוצרי נשימה. בנוסף, מרוקו מציעה אטרקציות רבות: היסטוריה עתיקה ומרתקת; מטבח משובח ומגוון; לינה מגוון ובמחירים סבירים; כפר מפורסם שלה הנדיבות והכנסת אורחים. וגם, כמובן, מים שביר אבל שלא יסולא בפז. חווית דיג שלך יהיה אפילו טוב יותר. אם תבחר את המתאים ביותר את הרצונות והצרכים שלך. רבים יעזור אפילו לתכנן הדיג שלהם עד המשלחת לפרטים הקטנים ביותר, ישמחו להמליץ על הדרך הטובה ביותר למצות את ההרפתקה שלך.