הבוגדים ואת החוזה Camisea

על התווים יותר על-ידי אינטרסים אישיים, הם יצרו חוזים המאיימים כעת את האנרגיה העתידי של פרו שלנו. Walter Menchola (חבר הקונגרס של הרפובליקה) מדיניות האנרגיה היא בעיה אסטרטגית של ביטחון לאומי ברחבי העולם. באזור, מדינות כגון צ'ילה וארגנטינה בנו את מדיניות החוץ שלהם שמטרתם מונה שומרת המחסור הקיים של אנרגיה אשר מאיימים על תעשיות פנים שלהם. לא ראוי לדעת פקידים לשעבר של הממשלה של מר טולדו, לשים את האינטרסים האישיים שלהם לאלה של האומה, כדי לספק לנו את הגז המקור העיקרי לשוק זר, לא שוקל כעדיפות הביקוש בשוק שלנו, כפי שהיא הייתה שמגלה את הדוחות האחרונים של certifier את גפני, קליין & Associates, ההפניה תוכנית 2007-2026 של הגנרל הסורי של פחמימנים (DGH). בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את הבית היהודי. הם לזייף דמויות, גרימת נזק כלכלי רציני המדינה, הוכיח המילואים היו פחות כי הם אמרו לנו toledistas בכירים לשעבר. 2005 דיבר על הזמנה הוכיח 11.2 TCF כאשר במציאות חייב להיות TCF 8.8 עתודות, בתנאים אלה נמצאים במשא ומתן שלנו גז שהיה ממוקדות ייצוא. עתודות הגז הגיע לא עבור השוק המקומי, הרבה פחות לייצוא.

גרוע מכך, עם החוק 28552 הוסר חובתו של אופק קבוע של 20 שנה, חשיפת המדינה לגורלו של הסכם זה לא להגן על האינטרסים שלה; אותו דבר שטויות קרה עם DS 006-2006 המאפשר למשא ומתן מחודש של החוזה המקורי עבור בלוק 88, בתחילה המיועדים לאספקת בצריכה הביתית, וזה יהיה אינם מסוגלים לספק את זה כדי להיות גם שהוקצבה לייצוא. גורמים אלה רע מותר כי מכרת לנו את הגז שלוש פעמים יותר מאשר המחיר ייצוא, כלומר 1.8 דולר לכל BTU, ואילו בשוק החוץ הוא נמכר 0.6 דולר לכל BTU. כי להיות בבחינת אומרים לקנות גז משלנו חיצונית לנו יהיה הרבה יותר זול זה לרכוש פרו. בנוסף היא הייתה מופחת כדי רבע שנה האוסף של תמלוגים, בחישוב על בסיס הנפח של גז מכר, לא יצר. גז נמכר בשוק המקומי הוא של-300 מיליון, באריכות פחות מהסכום הפיק של 1.2 מיליארד דולר.

זה היה מעין סמטה חשוכה אשר עברו פרואנים על ידי אנשי מקצוע, לבגוד באינטרסים הלאומיים, איפור דמויות-יהיה והתאמת תקני עכשיו מאיימים על בטחון האנרגיה של המדינה שלנו. במאמר זה לקחתי כמקור ראיון לשעבר שר האנרגיה, מוקשים, מר Carlos Descalzi Herrera, דין של המכללה האקדמית להנדסה. התמונה הזאת לא השתנה למרות ההסכם האחרון בין האיחוד Camisea של הממשלה הנוכחית, עברה הבא, הפתרון של הבעיה. הקונגרס נמצא מול עובדות אלה, חובה לחקור עובדות חמורות אלה ולקבוע את האחריות.