דיאגרמות חזותי של הטארוט: תשובות בתנועה

נראה ההווה מספר סיפור; משלנו. רעיון זה predisposes אותנו כדי תפיסה שיש לנו על אותו, והוא מעל לכל מה יבוא על בסיס זה. מצב שבו אנו articulating ההווה שלנו תלוי בסיפורים של העבר שלנו, כי אנחנו הנופש לאתר אותנו היום. עכשיו, הסיפורים להשאיר שנרשמו בגופנו בעבר פעולות באמצעות חומרים שונים, אשר עלול להוביל משפטים זה versarían על סיפורים אלה. תפילות אלו היו עושים להמשיך לבצע תלמים שלנו ביום יום ו אנחנו יכולים לחשוב מכן ההווה שלנו מגיב צו שהוטל על ידי בעבר המתרגמת באמצעות הדרך שאנו פועלים. אבל נבט תפילות ב שלנו כאשר קיימים, אנו evoquemos אותם ממנו. חלק התפילות המרכיבות את ההיסטוריה שלנו, לא רק הפכו תלמים בארה ב אבל הרבה יותר, אולי לכן הם תמיד לעשות את הכבוד שלנו בהווה על ידי הפעלת אותם. אני מאמינה דבר שנקבע מראש, כי אנחנו תמיד כדי בזמן שינוי או רי – לכתוב משפטים אלה זה calan כל כך עמוק אותנו.

כלומר למה אני מבין כי ההיסטוריה או מיתוס אישי שלנו ניתן לקרוא, וגם על-ידי שניהם רי – כתיבה. אני פונה אל הרעיון של המיתוס על-ידי התו שיכול לתת בתוך הרצף המתוכננים, כלומר כמו סיפור שממיין בדרך כלשהי ברור שלנו בהווה, כי התהליך אמר לא מודעת אבל מתורבתים על ידינו, אנחנו עושים את זה משהו נורמלי. הדלת אשר בחרתי להתחיל להרוויח מודעת, כלומר decibles כמה ביטויים המרכיבות את סיפור החיים שלנו עד ההווה, היא השפה החזותית המציג דרך אפשרית שבה אנו יכולים לזהות אותנו כמו המילולית. כך כי שקרים עם אותנו, אותנו עם אותו הנחבאת תחושה, שהיא כשלעצמה יש מה לעשות עם תפישתו את האמת, אך מה באמת הגיוני לנו לנו מעביר, מעביר משהו בתוכנו. במילים אחרות, להציג תמונה לא רק לי ניתן להגדיל משהו אך הוא גם להגדיל הרבה יותר. הקריאה תמיד נתפס כיום, זכור כי מתייחס העבר שלי, העתיד שלי. היום, עכשיו לקרוא, re-elaborates את הקריאה. הוא ההווה בו חלק רצף של הסיפור שלנו ש-desentramamos באמצעות סכימה ויזואלית או קלפי טארוט נפיץ.

האפשרות של אריגה, unweaving מעל כל לחזור לעשות זאת, המתנות ניתן לשכתב את האפשרות נפלא לדעת בכל פעם שאתה רוצה תפילות לשים סדר בחיינו על ידינו, שוב. לאחר מכן, זה אפשרי כי אנו יכולים לקרוא שלנו היסטוריה ו/או מיתוס אישי באמצעות ערכות טארוט חזותי לתת לנו כלים כדי להיות מסוגל רי – לערוך אותו מחר, אם יש צורך כמובן. טארוט או לדמיין מחשב חפיסה של קלפים המכילה 78 גליונות, אשר מחולק 22 הבקעתי הגדולות או ניצחונות הארקנה הקטנה 56, אלה אחרונה נחלקים ארבע קבוצות של 14 קלפים, כל קבוצה מכיל מוכל על-ידי רכיב: מים, אש, אדמה ואוויר. כאילו הבקעתי הגדולות לייצג הנתיב של הגיבור, מבחינת individuation שבו מכניסים לשחק תהליכים ואת הדינמיקה של הנפש, אך בצורה שונה. אם אנו עובדים במקביל, מייג'ור ומרחיבה משנית, האחרון לנו את הנוף שדרכו אנו בודקים. הרצף שבו להבים אנחנו שהוצגו, מאפשר לנו לחשוב על אותם כחלק ספר. התמונות מופיעות ולאפשר לקורא החוט סיפורים שונים תחת זכוכית המגדלת של ההיסטוריה שלך, ובכך יוצר תחושה חוקי לו. אני מקווה אוהב את ההצעה, אם הם רוצים להמשיך לחקור על פרספקטיבה זו ניתן להיכנס לבלוג שלי, קריאה ייחודי מיתוסים, או לשלוח לי דוא ל. גבי גומס נטל דל ריו (Comunicóloga, tarologa, חוקר, פרופסור באוניברסיטה)