אינטרנט אלטרנטיבה ייעוץ משפטי

באינטרנט! .. לבירורים בנושא יש לפנות ל מיכאל רצון שמבין יותר ממני. אחת רוצה להמשיך לספק קווי בפרפרזה של המשורר המפורסם, "… עד כמה המילה הזאת ללב של כל אחד מהם התמזגו …" … ואם אתה חושב על זה, זה לא יכול להיות בדיחה … מספר המשתמשים World Wide Web, גדל מדי יום. במהלך השנים האחרונות, האינטרנט היא כה מושרשת היטב בחיינו, להיות חלק אינטגרלי של המציאות היומיומית, כי רבים אינם ללא הפנאי שלהם ולא, ולא, מקצועי יותר. וכל זה ממש לא מקרי.

האינטרנט נותן לנו הזדמנויות רבות – החל תקשורת "לחיות" עם אלפי אנשים קילומטרים, למימוש פרויקטים עסקיים מציאת הרווח מזומנים אמיתי. אבל עם כל זאת, היתרון העיקרי של-World Wide Web הוא חילופי מידע הדרושים, ובמובן זה הוא בפרסום האודות משבח לא צריך את זה. אבל האינטרנט כאמצעי סיוע ומידע מקצועי, סוג של יועץ יחיד יכול וצריך לדבר. אין זה סוד, כי מעת החיים זמן מעמת אותנו עם הצורך בפתרון בעיות מעשיות מסוים, במצב הזה עבור רבים ממשתמשי האינטרנט הקלאסי התרגלו לפתוח את הדפדפן להקליד מילה החיפוש או משפט, ואז … ואז, רואים הרבה הציעו אתרי מחשב, אנחנו מתמודדים עם הבעיה של איכות הבחירה של מידע, רלוונטי כרגע. בפנותו אל האינטרנט בתגובה בעיות רציניות, עדיף, כמובן, להתייחס אתרים מיוחדים עם מבחר נושאיות של חומרים, עבור פרויקטים באינטרנט, עם דגש ספציפי נושאיות – כאן הרגשתי את היד של אנשי מקצוע ולכן יש אחריות על איכות הנתונים שפורסמו.

אבל, אתם מבינים, זה לא קל עצום, אם כי כמות המידע שיטתי צורך למצוא – זה לוקח הרבה זמן ולא תמיד בטוח … מה לעשות זה במקרה? חיפוש עבור אדם מוכשר, על ידי קורא לפגישה לשלם עבור שירותיו? זוהי רק אחת האופציות, אבל יש אחרים … זה לכל החיים זה נראה פשוט יותר, פיתחה צורה זו של אינטראקציה אנשי מקצוע ואזרחים כמו ועידה באינטרנט. כיום, אף אחד לא יתווכח עם העובדה כנסים באינטרנט הם לא יסולא בפז עבור פיתוח תשתיות ה-ICT של החברה ועל כן פעיל התאמנו בכל רחבי העולם. הערך שלהם טמון בכך שהם מאפשרים לך לקבל במהירות באיכות גבוהה מידע ממקור ראשון, מבלי לבזבז כמות עצומה של זמן הליכה במקרים שונים בחיפוש המוסמכת אנשים. זה פשוט: אתה יכול בזמן ישיבה בבית או במחשב בעבודה, לשאול שאלה, ואז להוציא אותו תשובה מלאה. רק צריך להיות מודע כאשר ומי מקיים פעילויות כאלה. זה פשוט, לא? אולם, למרות זאת, באזור קירוב צורה זו של תקשורת כגון ועידה, אינטרנט עדיין לא החלים נרחב נתפסת עדיין כחידוש. למה? הרגל כדי לפתור את הבעיות ללא מתווכים, ביקור גופים מיוחד? או מושפע אמון של מידע באינטרנט? מה שזה לא יהיה, אחת הסיבות היא כי פעולות אלה מספר מצומצם של אתרים, בדרך כלל עם נושא ו רמה גבוהה של שירות מקצועי, כגון בעיר שלנו, בכנות, לא מעט. אחד הוא investor.kirov.ru הפורטל. מלבד העובדה שיש לו מעמד רק במידע ואנליטית מקור המידע על הנדל"ן אדמה אמיתי, השקעות בבנייה, הוא מתאמן בצורה של שיתוף פעולה בין מומחים ואזרחים, הממשלה והחברה, כמו ועידה באינטרנט. האחד הבא יהיה בקרוב מאוד – 28 פברואר. איך לספר את אנג'לינה עורך הפורטל Lettova על האירוע הקרוב, "זו לא ועידה מקוונת הראשון שנערך מערכת מידע גיאוגרפי של המשקיע האזור קירוב. בשנת 2007 דצמבר, investor.kirov.ru הפורטל ועידה באינטרנט עם הרוסי מדינת דומא סגנו, AM Rozuvanom. זה היה הניסיון הראשון שלנו של אירועים כאלה. ואם זה בגלל סיבות אובייקטיביות, ולא על תוכנית, זה היה יותר כמו בפורום, אז באינטרנט פבואר הכנס יהיה אירוע רציני יותר בקנה מידה גדול. " זה יתקיים על בסיס של שירות רישום הפדרלי של האזור קירוב. המשתתפים יהיו עובדי המחלקה – אנשי מקצוע מיומנים, מתמודד עם הפרקטיקה של רישום הנדל"ן כמעט מדי יום ומוכן לחלוק את הידע שלהם עם קירוב, עם מי מודאגים בשאלות של רישום חוקי של זכויות לאובייקטים נדל"ן מסחרי ומגורים, משכנתאות אחרים, דומים זה, הנושא. זו אלנה Kobelev – ראש ליווי משפטי והגנה משפטית, אלנה Embasinova – ראש המחלקה קבלת מסמכים, רישום מעצרים ולדימיר פ Pikulin – מנהל רישום של זכויות במקרקעין. אגב, הנושא של כנס האינטרנט הקרובה – רישום של נדל"ן, יותר מאשר רלוונטי, כי היום לגליזציה של כל עסקה – תנאי הכרחי לקיומה של בעלות על נדל"ן, כיצד להגן על עצמך מפני עוולה, וכמעט כל אחד מאיתנו בדרך זו או אחרת להתמודד עם מסה של שאלות הקשורות זו. וכן, בהחלט, ביניהם עדיין לא ברור. Investor.kirov.ru הצעות, לפתוח את דף הרצוי פורטל האינטרנט כדי להיות חבר ועידה באינטרנט, בשלווה, ניסח במכוון את השאלה ושלחו אותה מומחים. תשובות לשאלות שלך, אנא בקר פבואר 28-29.