אימון: המסחרי (דילרים מקצועיים)

הם בעבר ימים שבו אזור המכירות של החברה לא טומנים עם מחלקות אחרות, לכן את הדרישות צריכות לעמוד המוכרים של המאה החדשה הם: הדרכה חינוכית: בעל תואר במכללה חשובה, כיוון בנוסף הכישורים נרכשים, היא משמעת מטופח, כדי לראות את היחסים סיבה/תוצאה – ללמוד / לאשר – ו possesses כיוון תוצאות מסוימות. תחרות עולמית: יש לך ידע בסיסי בניהול עסקים ויכולת לפתור בעיות התמקדות אותם לעבר העתיד. כלומר, היכולת לראות את זכוכית חצי-מלא וחצי לא ריק, בגלל בעיות ניתן רק נפתרה כאשר אנשים יש את ההרגל של מצפה. אישיות: הימים של הזאב הבודד ממוספרים. צורך כעת היכולת לעבוד בצוות להציע ללקוחותיה פתרונות הכללית, מורכבים ולא משביע רצון בטווח הקצר והארוך. גם יוזמה מדויק, אוטונומיה. דרושה לך כמו גם פוטנציאל גבוה לפיתוח ו הסתגלות, מיומנות השימוש בטכנולוגיות חדשות וידע של שפות. בחיים יחיד קיימים שני סוגים של אנשים, כי לתת תירוץ וכי נותנים תוצאות, לעשות ואת שלך איזה סוג אדם אתה? מקצועיות לוקח דברים חשובים אחרים.

לא ליפול לתוך הערימה, מקצועי! ההבדל כאן. לא רק מודד את האפקטיביות סוגר, אם לא גם במכירה פוסט. איפה שביעות הרצון של הלקוח הסופי גם הוא מוערך. PENSALO! המוסרי ב- Las Ventas על המוסריות מכירות, היא עניין של סדר ראשון מאוד. פעולה זו דורשת כישורים מסוימים מנהלים, האחראים ציוד, ביניהם תקשורת dialogical, פעולה מניע כתובת משכנע וישר הם חשובים במיוחד.

קיימות אין נוסחאות קסם, אך הוא נוסחה מתמטית: הסתגלות טובה בין האיש ופועלו + הדרכה + טוב טוב שכרו + כתובת טובה. מצד שני, ישנן תבניות של התנהגות המוטיבציה: תקשורת היא חיונית תקשורת דו כיוונית טובה לבין ראש צוות חברים של אותו. טפסים ואת הדרך שבה מתבטאים הביקורות גם לקבוע את האיכות של קשר גומלין זה. התקשורת זיהוי מכשולים בהשגת המטרות. אימון יש שני היבטים, טכניקה, מקצועי אחר. יש ללמד את כל פרטי המוצר, להכיר המוכר. יש לציין זאת בהפעולה המוכרים הותיק ביותר ללמוד המגרש מפתח ומכירות. דחיפה טובה המוכרים נוטים להיות יותר self-motivated, אבל יכול לא autoimpulsarse. מדוע, הוא חייב להניע בנפרד, וציין אישים שונים ולצרכים. ללמד אותם כדי להתחרות בהם, לא אחד נגד השני. אימון מנהלי מכירות צריך לעזוב את המשרד שלו והשאר עם הספקים שלהם. שילוב ביקורות חיוביות עם שלילי, לאחר כל ביקור סרוק הפעולה. מאמן טוב מציע הדרכה ומנהיגות, חובב מורה דרך פחד. לסמן IN ההבדל שלנו החיים, שעולות בעבודה שלנו!