אוצרות המטבח לעור בריא ויפה

ירקות ותבלינים דרושים במטבח שלנו. הם ממלאים תפקיד חשוב שלנו דיאטה, תזונה. כעת, באפשרותך גם להפוך למשטרו של יופי של ירקות ותבלינים במטבח. יש ברשימה כמה ידוע בדרך כלל ירקות ותבלינים שיכולים לסייע בתחזוקה של עור בריא ויפה. שמן שקדים שקדים טוב עבור לטפל יובש של העור, להעלים פצעונים הישן, צלקות בארוס. שופכים מים חמים השקדים ואפשר לטבול עד העור נופל. ניגוב יבש אותם, לטחון אבקה. זכור זאת בקבוק.

להוסיף מעט חלב חלק אבקת ושימוש הדבק כדי לנקות בעדינות את הפנים על-ידי לשפשף את העור עם פרסומם. כמו כן ניתן להוסיף אבקת שקדים אריזה. כרוב הוא עשיר ויטמינים ומינרלים. ניתן להשתמש את המים רותחים כרוב שטיפת הפנים לאחר הרחצה. כשלקוח ניתצו גזר גזר הופך את ערכות הפנים טוב. כאן raw-כאן ידועה הטיפול הדגנים מתמיד.

שיבולת שועל קמח שבולת שועל הם גם ספיגה גבוהה, לא אלרגניים, עזרה לרכך את העור. יש להם את האיזון הטוב ביותר של חומצות אמינו כל הדגנים דגנים. שיבולת שועל הראו גם שפויים כדי לסייע לרפא את העור יבש, מגרדות. גרגרים למאכל של עשב מעובדים באופן נרחב של דגנים, שיבולת שועל (שיבולת-שועל מצוי) מופיעים מוצרים רבים של יופי. אנשים מעריכים את המאפיינים שלו מרגיעה, אנטי-דלקתי. עכשיו כי אני חושב, זה זיכרון ילדות אחרת. כאשר הגעתי על אבעבועות רוח אמא שלי יש לי אמבטיה סודה לשתייה, שיבולת שועל כדי להקל על הגרד. יש להם את האיזון הטוב ביותר של חומצות אמינו של גרגרי דגנים כל (חומצות אמינו עבודה כסוכן של מים שמירה במוצרי טיפוח העור). שיבולת שועל הראו גם שפויים כדי לסייע לרפא את העור יבש, מגרדות. גרגירים של שיבולת שועל קש מופיעים בשמפו, אבקות יפים, moisturizers וברים של ניקוי, וזה רק ההתחלה של רשימה! תפוחי אדמה ונגרס כ רטייה חלה לטיפול פגמים בעור, גרגרים, ערוב, לבן, קומודונים שחורים. Rabano-פסטה של זרעי צנון הקרקע יעיל הסרת קומודונים שחורים. מיץ מגורדים צנון לבן משמש אקונומיקה העור. אורז-הדבק זני אבקת אורז משמש רטייה כדי להרגיע המדמם גרגרים ודלקות עור. אלמוג, מעץ אלמוג ידוע לטיפול גרעיניות. רסק עגבניות עגבניות אדומות יכולה לשמש לטיפול קומודונים שחורים. עגבניות טוב הם מקור עשיר של ויטמינים A, B (כולל חומצה פולית), ו C, אשלגן, מגנזיום, נוגדי חמצון בעלי ערך ורכיבים מעקב. Curcuma-הפסטה של אבקת כורכום יכול לשמש כדי לנסות להסיר את הקמטים, עיגולים כהים מתחת לעיניים, פגמים קלים העור, כמו גם למנוע הזדקנות העור. אז בפעם הבאה, על-ידי שמעבר אל המטבח, תביטו שלו ירקות ותבלינים. זכור את המטבח הוא גן עדן של מוצרי יופי טבעי באמת ניתן לשמור את העור. ריפוי אקנה דעה –