תשומת לב חיות המחמד

מחקרים שנעשו לאחרונה הראו כי כמה בעלי חתולים מורם יותר מוקדם או מפסיקים מה הם עושים כדי לענות על הצרכים של החתול שלך, מציג את האבולוציה של ביות כמו חתולים שהם למדו כיצד לשכנע בני אדם עבור מזון ומחסה. במהלך השנים, חתולים השתפרו ההתנהגות שלהם כך בני האדם לא היתה אפשרות להפסיק עושה אותם במקרה חתולים רבים למדו איך מעזים להשמיע מה הם רוצים בצעקה דחוף ואחריו purr רך. בעוד כמה חתולים יש צעקות שונים, אחרים עשויים להשתמש במחוות עם הרגליים שלהם כדי לקבל תשומת לב. Meow הופכת מניפולציה כאשר בעלים ללטף את חיית המחמד שלך בכל פעם שהוא שומע אחד. חתולים בקרוב יש לי מורגלים הרעיון תמיד להגיע דרכם.

עם זאת, הניקוד על-ידי חתולים אינו תמיד צעקה משהו. למעשה, כמה חתולים כמו סיאם תנועות, Meow הרבה יותר, מבלי הצורך של משהו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את השר אורי אריאל. עם זאת, הבעלים שאוהבים חבריהם חתולים, בין עצמאות קיצוניים ורע שלהם התנהגות מקרית כי רוב האנשים מעולם לא לסבול ילדים או אורחים בבית שלהם! כאשר אתם מבצעים את החתולים שלכם איתנו לשמצה מקבל רק חיבה ותשומת לב במונחים שלהם מוגנים על ידי חיבור מאובטח. עם זאת, היחסים בין אדם לבין חתול נתינה וקבלה – לתת לבני אדם וחתולים לקבל. ההבדל עם כלבים כלבים, לעומת זאת, תמיד צפוי להיות צייתנית ונאמנים, כך כאשר כלב מטופל הבעלים שלו, הוא כנראה יישכחו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל מיכאל גולן. מחקרים הראו כי כמה גזעים של כלבים הם אינטליגנטי יותר מאשר אחרים, כגון פרונטרה של קולי, רועה גרמני, רטריבר, רק שם כמה. דוגמה מושלמת הוא כלב "פועל" במהלך מפגש חברתי, כי הבעלים לא יכול לבלות זמן מספיק עם הכלב שלך. מאוחר יותר, ייתכן שתגלה כי חיות המחמד שלך ההשתנה במיטה, את הארון או את הנעליים האהוב.

במקרה זה, חיות המחמד שלך עלולים לסבול מחרדה חברתית או שהוא מנסה להגיד לך שהוא נסער כי לא עשה מספיק תשומת לב. אם חיית המחמד שלך זה מפחד או העצבים במצבים חברתיים, במהלך מצבים מלחיצים או אי-שקט מדי יום. לנזוף או לא לנזוף? מה עובד באמת לכלבים וחתולים שיכול לנזוף חיות המחמד שלך על מעשיהם, למרות אולי מבלי שאדע, גם אתה תוכל לשים לב כי הוא משתוקק. יש לזכור כי עבור חתולים וכלבים, טוב או רע, תשומת לב עדיין תשומת לב, הם אוהבים את זה. חתולים נראה לא לייבא אותם כאשר הם בצרה, שובבה דרכי לירה הקרס כדי נוזפים בהם. כלבים, המכונה לעתים קרובות אל חברו הטוב ביותר של האדם, עם זאת, נראה מלא חרטה כאשר הם בצרות – אך אין זה אומר כי הם לא יעשו את אותו הדבר אם ההזדמנות מציג את עצמו. כבעל לחיות מחמד, אתה לא רוצה להפסיק לתת להם תשומת לב, חיבה שמגיע להם, עם זאת, חשוב לא להשאיר את פלאפי או חיות המחמד שלך לתמרן אותו. מה ניתן לעשות? ללמוד את הסימנים – כאשר החתול מתחיל להזיז את הזנב, או הכלב שלך פועל ממורמר, המשמעות היא, בדרך כלל, כי משהו באוויר עבורך. לספק גירוי נוסף באווירה משעשע והזן צעצועים נוספים. הבורות היא לא בריאה – יוצאים לשים לב מוגזמת את meows או את ומחזירים הבלתי פוסק אלא אם חיית המחמד שלך יש סימנים של כאב. תמיד הקפידו חיית המחמד שלך לא פועל excesivamante עקב בעיות בריאות, לקחת את חיית המחמד וטרינר אם אתה gimotea או את Meow נמשכת. בני אדם, כלבים וחתולים הם להיות פגיע יותר ויותר מחלות כרוניות, בריאות לקויה למקבילים שלהם. זה הוביל וטרינרים רבים לחיפוש.