תרופות טבעיות לבריאות הנשימה של חיית המחמד שלך

מערכת הנשימה מערכת הנשימה כוללת דרכי הנשימה (קנה הנשימה, הגרון, הפה, האף), הריאות והשרירים הנשימה. הפונקציה העיקרית של מערכת הנשימה היא להעביר את האוויר פנימה והחוצה הגוף, הובלת חיוני ביותר החמצן בדם וגירשו של פחמן דו-חמצני ו אחרים גזי הפסולת מן הגוף. כמו אצל בני אדם, מערכת חיסונית בריאה יכול לשחק תפקיד חיוני לקידום בריאות הנשימה שלנו חיות מחמד. חזקה המערכת החיסונית יסייעו לשמור על בריא הנשימה ולאחד את ההגנות מפני רעלנים סביבתיים. באופן טבעי, אשר מגיבים היטב את תכונות רבות עוצמה. אחרי הכל, הפכו את חיות הבר להשתמש על-ידי האינסטינקט של צמחי מרפא, כאשר הם זקוקים לעזרה בבריאות שלך! פירוש הדבר הוא כי גופם הם מותאם בצורה מושלמת כדי להשיב היתרונות הטיפוליים של צמחי מרפא. מלבד היתרונות מערכת הנשימה פנימיים, מתן תמיכה נוספים טוניק,.

ישנם דברים רבים שניתן להפוך עבור: * אין לחשוף אותו עשן סיגריות. לוויה פרווה שלהם אינו יכול להיות מעשנים פסיביים! לעזוב את הרגל רע זה יהיה לטובת אותו כדי uested גם * לצמצם את השימוש תרסיסים או לפחות לוודא חיית המחמד שלך מהחדר בעת השימוש לכה השיער שלך! מזון ללא חומרים משמרים, חומרי צבע. Raw, מעובד דיאטה היא הבחירה הטבעית עבור חיית המחמד שלך. * לשמור את הכלב שלך במצב פיזי טוב ושומר עונתיות – במרחק הליכה ביום וטרינרית נעדר! R השתמש תרופות טבעיות כדי לתמוך בדרכי הנשימה ובריאות מערכת החיסון. הבאים חומרים צמחיים והם הומאופתית יעילה מאוד: Inula helenium (הלניו) נעשה על-ידי מרפא במשך מאות שנים לקידום ריאות בריאות תפקודה התקין – גם לגבי מערכת העיכול. זה פרחים דשא שימשו ברפואה מזרחה, טוניק הנשימה כדי לשמור על השדיים, אפים, גרון נקי ובריא. ALTHEA המליסה הרפואית (מרשמלו) הוא אחר טוניק הנשימה יעיל. לעניות דעתי מיכאל גולן יכול לקבוע . מג.

PHOs. (D6) הוא ביוכימיה מלח המשמש עבור התגובה המהירה כדי לקדם את המעברים מיזוג ברורה. קאלי. Mur. (D6) הוא אחר ביוכימיה מלח. קאלי. Mur ידועה ההשפעה שלו מרגיעה ומסייעת גם לשפר את הכבד. השתיה. Alb. (30 C) היא תרופה הומאופתית יעילה כדי לסייע לגוף להתמודד עם אוויר קר בבקרים. זרחן (30 c) היא תרופה הומאופתית ידוע מערכת הנשימה הערוצים, כמו גם כטוניק נהדר מערכת העצבים.