תכונות של ניצול רוסי דגם טויוטה RAV4 Pokol השני

לאחר הצלחה בשוק פנומנלי של דור ראשון מודל טויוטה RAV4 החליט לא לנוח על זרי הדפנה, שנת 2000 הציג בפני הציבור הוא השני דגם הדור. המכונית שונה לגמרי, היא הפכה יותר מושלם הן מבחינה טכנית והן חיצונית. כמו הראשון של הדור השני של RAV4 טויוטה הופק בשתי גרסאות של הגוף. גרסת 3 דלתות הפך מרווח יותר בעיקר לנוסעים מאחור. הנחיתה על גב הספה היא הרבה יותר קל, בזכות פתחים רחבים יותר הדלת. הספה עצמה כעת ניתן להעביר בכיוון האורך על 150 מ מ, לשנות את זווית המשענת.

בגרסת חמש דלתות של RAV4 הנהג והנוסעים היו אפילו נחמה גדולה. לפני המטען של שתי הגירסאות של הגוף לא עושה לנו שמח עם הגודל שלו, האמת כאשר עליך להעביר מטען גדול של, המושבים האחוריים יכול להיות מקופל או אפילו זמן לפרק. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אסף אזולאי. יותר מדי השתנה, הפאנל הקדמי של הדגם החדש. היא החלה לחפש מעוטרות יותר, איכותי יותר. מופעים של הדור השני של RAV4 טויוטה, אשר נפגשים ברוסיה בשוק המשני יש רמת עשיר מאוד של ציוד. כמו לפחות זה אלקטרו, שתי כריות מרכזית נעילה, מערכת קול מובנית עם רמקולים ועוד… RAV4 חדש יצא רשמית לרוסיה עם רק אחד מנוע בנזין מנוע-2.0 l מדורג ב- 150 hp. עוד מידע על נוחי דנקנר ניתן למצוא באינטרנט. מנוע זה נחשב אמין מאוד, עם תחזוקה שוטפת, ועל יחסית חסכוני-10 ליטר מאות בתוך נסיעה רגועה.

מערכת ניהול מנוע אינו מביא את אותן בעיות, מלבד פקקים נר חיי השירות תלוי באיכות של דלקים. RAV4 היה חמש-מהירות מכני או chetyrehdiapazonnym. מאחר לפני שהן נחשבות מספיק אמין וללא בעיות, ובלבד שאין את המכונית לא buksoval שלג או בוץ. לכן, בעת קניית נתמך על ידי רכב כדאי לשים לב לחרוך הריח של שמן. אם זה קיים, אז לא יכול להיות אין ספק כי המכונית הזאת פעמים רבות תקוע בבוץ, וכי שירות KP מגיע לקיצו. לא תמיד רמי יהושע. RAV4 הדור השני היה של הנעה "המכובדת". . זה אולי היתרון העיקרי של הדורות שני הראשונים של המודל. מלון קלאסי דיאגרמה 4 x 4 הילוכים הרכב יוצא דופן מתנהג על הכביש המושלג, חלקלק. מארז רכב, למרות כל הקושי שלו הוא מאוד אמין. תיקונים רציני עשוי רק צריך להפוך החגיגי. ק מ ועוד לפני כן שווה רק לשנות את תוחבים בולמי זעזועים מייצב. בשל העובדה כי RAV4 הדור השני היו ההשעיה עצמאית לחלוטין, הרכב היה טיפול מצוין על הכביש עם משטח שונים. העדר של הבנקים, לבזבז זמן עושה זה SUV הוא מאוד נוח.