תכונות מסוימות ב- בבן הזוג

יש חוקים מתמטיים כשמדובר לשקול אם המצב של זוג לאחר הפריצה שלהם מגיע הפרס עבור כמה מחבריה של פנסיה הבולמוס. וזה שזה הרעיון של המצריכה ניתוח מסוים ואת תגובותיהם של מצב זה. אכן, התביעה של הנסיבות המיוחדות הוא אשר יקבע את נחיצותו או לא, לטובת אחד או בן זוג (גם גבר יכול לקבל זה בידי אשתו). מה שנחוץ הוא לוודא אם בעקבות שבר, זו פרידה או גירושין, נוצרת עבור אחד משני מצב של חוסר איזון ברורה לגבי רמת החיים זה היה נהנה נישואים יציבים. זה יהיה ההיבט הקובע כדי לבדוק.

רכיבים אחרים שניתן להשתמש בו כדי לקבוע את מקורו ואת גיל, הכשרה מקצועית ואת האפשרויות של קבלת הכנסה או מסירות אפשרי לפעילויות של הבית ואת הטיפול בילדים זה יכול יכללו כל אחד הזוג-לשעבר שני. 90%D7%A8%D7%99.html'>מיכאל מירילשוילי. בכל מקרה, כמובן מאליו לאחר יכול באופן מושלם את הסקירה של חלוף הזמן, אם מתרחשים שינויים בנסיבות אשר מונעים את מתן או לתקן את הסכום, שינויים מעבר שלה עדכונים שנתיים בלבד על ידי עליית יוקר המחיה. כך, לדוגמה, אם מי חייב לספק את זה עבור בן הזוג שלך לשעבר-הצביע כי זה חוותה עלייה משאבים כלכליים שלהם, לדוגמה על ידי עלייה העבודה שלו, הוא יכול לבקש סקירה של זה כדי להוריד אותו. מצד שני, נסיבות מסוימות כגון מות שני בני-הזוג לשעבר או טקס החתונה חדש שנגרמו על-ידי המוטב, יהיה הסוף אוטומטית של תכונה זו. סוגים שונים של הפנסיון בעיקרון לדבר על קצבאות הפנסיה מפצה, זמני או קבוע, גסטהאוסים שיקומית:-אלה בעלות אופי קבוע מוענקות כאשר ייחשב הבעל כי הוא כמובן מאליו לא יהיו מסוגלים למצוא עבודה בעתיד. .

אלה אופי זמני מוענקות במסגרת הרציונל כי הבעל שמועברת פשוט צריך עזרה בשמירה מסוימת איכות חיים במהלך הליך גירושין. -אופי שיקומי, נחשב תמיכה לטווח הקצר, בין כמה חודשים לכמה שנים; זה יעזור הבעל שמקבל אותו כדי לשקם, כלומר, לרכוש הכשרה נאותה כך מחדש תצטרף בשוק העבודה, קבלת עבודה בתשלום היטב. זה יתרון נפוצה כאשר בעלה היה מובטל זמני והוא ממתינה שהוא יוכל לחזור כדי לקבל עיסוק בעתיד הקרוב. Begoña אגן Alcaine.