שמור את המשבר, אך לא האחראים

המשבר הפיננסי עלול להכביד עם הפסדים חדש עבור בנקים שקיימים לנו ערכים, אומר היום דו ח על פי הבינלאומי כספי הקרן (קרן המטבע). מחושבות אותו כי אתה בין משכנתאות הלוואות המלריה, הירידה דיור מחירים, בעליה העבריינות השונות ודעות קדומות כי הכל כבר הועבר לסוג אחר של הלוואות, ההפסדים שנגרמו המשבר לסכם 945.000 מיליון דולר. הון אשר לממן חמישה-עשר או עשרים יעדי המילניום אם יש נכונות לעשות זאת. אבל זה לא ברור, תומכת הון, הם הפסדים. הפסדים תוצאה של פזיזות, מהחשיבה תאוות בצע, חוסר מוחלט של שליטה בעולם הפיננסי וניהול רע. כעת, המטבע קורא ממשלות הפועלים כבר כדי למתן את הסיכונים של התאמת כואב יותר.

קרן המטבע, השומר של עליונות התיאולוגי של השוק (עוצמה machina לשעבר של דאוס כל מפקח, ופקדי מהרמן) של המדינה בכלכלה. אז אין ספק, שלה דירקטור, דומיניק שטראוס-קאהן, הצהיר כי הצורך להתערבות ציבורית הפך יותר ברור, משום התערבות הממשלה בשוק הדיור או את המגזר הבנקאי עשוי להיות קו הגנה לתמיכה פיננסית ומדיניות מוניטרית. והוא, אף מזכיר האוצר של ארצות הברית, הנרי פולסון, לאבטח כי הוא לא מושך כסף ציבורי (את משלמי המיסים, למגינים של המדינה) כדי להציל את המערכת הפיננסית בארה ב, קביעה אמינות הקטן, כפי שהוא כתב את היוקרתי לכלכלה פרופסור פרינסטון, פול קרוגמן. כלומר, כדי שבו מדבר על התערבות של הממשלה, ויש להבין כי ממשלת ארה ב ומדינות אחרות הנוגעות בדבר, יהיה לגרד את הכיס. כמעט טריליון דולר, לפי המטבע. עבור עשור וחצי, המטבע יש anathematized כל הממשלה פעל או נועד להתערב בכלכלה.

כמה משברים חמורים, כמו ארגנטינה (שמקורו מיליוני אנשים עניים בזמן קצר), היה התוצאה של שלו הרשעה פסקנית כי היה זה טיפה פחות מאשר להוציא את המצב בתחום הכלכלי, לשים קץ חברות ציבוריות, להפחית להיעלם עד את הסטנדרטים של בקרה ורגולציה של העולם הכלכלי לקדושים והנחיות אחרות שאת האיוולת ופיצויים עבור היישום שלה כבר הוכיח בעשור האחרון. וראש כעת, כאשר הבנקים הגדולים, עוצמה מתווכים פיננסיים לבוא האוזניים הזאב, העסק שלו רעה על-ידי ניהול החינמי שלה, כאשר לא על ידי משהו, יותר גרוע אבא המדינה הגיע עם שקית מלאה כדי להציל את המצב. בשנות ה-80 היה משבר אשראי רציני מאוד ב ארצות הברית, הפעולה refloat את מערכת האשראי עולה מהם אזרחים (האמריקאים משלמים ישיר ומסים עקיפים) בסכום היום יהיה קרוב חצי-טריליון דולר. אנו התקדמות, היום הוא טריליון. כמו פרופסור קרוגמן כתב, יש כדי להציל את המערכת הפיננסית כדי למנוע עוולות גדול, אך לא האחראים האסון הזה. פול קרוגמן מציעה הצלת המערכת, כן, אך לא על אנשים אשר קיבל אותנו לתוך זה בלגן. משמעות הדבר היא ניקוי כללי של בעלי המניות במוסדות אשר נעלמו פשט רגל, להפוך את בעלי אג ח (כלומר מי השקיעו כדי להשיג רווחים גדולים) תמיכה של תלישת וביטול מלאי אפשרויות עבור כמה בכירים מועשר על-ידי זריקת מטבע לתוך האוויר ואת פניו ואמר, אני מנצח, קרוז, אתה מפסיד. אנו רוצים סוג אחר של העולם, אשר הכלכלה שבולטים ביותר והחשוב ביותר היה אמיתי, אבל מאז היום הוא חמקמק, כמעט אוטופי, מהפכני, כרגע אנו conformaríamos עם לב שבור מנות שהיו אחראים פעיל או סביל של cataclysm פיננסיים, אתה משלם יש להוסיף, פעם אחת ולתמיד, התאמתלנרמל לפקוח עין על העולם הכלכלי, הוא סיים עם האטימות, בנקים, מתווכים פיננסיים. או משברים לא תחדל יהפוך רצינית ויקרה יותר. חאווייר Cano סופר, עיתונאי