שיער אפור

רק בגלל שיש לך שיער אפור לא אומר כי עליך להשתמש בכל שמפו הישן. כאשר השיער שלך הוא אפור הוא סימן שאתה צריך טיפול מיוחד כמו חומרים מזינים חיוניים כבר לייצר פיגמנט בצבע השיער שלך אינם בריאים כמו שימוש שהוא. מה עליך לחפש זמן שמפו להחליט על הטיפול הטוב ביותר לשיער שלך? אפור השיער נוטה להיות יבש ולכן עליך שמפו להחזיר את הלחות בשיער, כמו גם להחליף חומרים מזינים חיוניים הדרושים. ישנם רבים שמפו ייחודי בשוק יותר לטיפול thinning, שיער יבש, שבירות, ושמן; עם זאת, יש לא רבים שאומרים כי הטיפול של שיער אפור. אם אתה מחפש שמפו המטפלים שלך שיער אפור, כמו גם את הביצועים של השיער שלך הצבע הטבעי שלו או לפחות להכהות ובמידה, עליך יש שמפו ספציפי מאוד. הוא לא שמפו אשר מבטיח להחזיר את צבע השיער טבעי ב- washes אחד או שניים מאז פירוש השמפו מכיל גדול כמות צבע לא לעשות דבר אודות המצב של השיער שלך.

רוב האנשים רוצים שמפו בהדרגה לשנות את צבע השיער שלך לאורך זמן ולכן לא ברור מיד או רגיש מדי. כאשר השיער שלנו הוא אפור משום התאים שלנו זקיקי השיער בשם "melanocytes", מפסיקים לייצר פיגמנט, התוצאה היא שיער שקוף. שיער כהה השקוף על השיער בריא יוצר המראה של שיער אפור. למעשה, השיער הוא לא אפור, אך שקופים. כשהגענו בשלב זה היא כי השיער כבר לא בטוח להשתמש שאליו אנחנו צריכים להתייחס אליו באופן כזה כדי להחליף את מה אבד. למרות שהזכרנו שהגורם העיקרי של השיער הולך אפור חשוב גם לזכור חוסר מזינים כגון ויטמין B12 ואומגה 3 של התורמים העיקריים הם השיער הולך אפור. לכן יש צורך להחליף מרכיבים אלו 2 לטיפול שיער אפור. %AA%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%9F'>בני ברמה. ניתן לקחת B12 בצורת כדור, אך אומגה 3 ניתן למצוא כמה בשמפו.

דרך שפעולתו הוא זה אומגה 3 שמפו עשיר חודר לעומק זקיק תקדים לספק תזונה לשמירת זקיק שיער בצבע המקורי שלו. שמן הכלולים השמפו השעון המעורר של זקיק המכונה, נעשה על ידי רבים, כדי למנוע את התגלמותה של שיער אפור. כל שערה יש אומגה-3 לגדול כראוי. ישנם מוצרים בשוק בעלי תכונות אלה הוא פתרון לטיפול שיער אפור. אם ברצונך לקבל את הצבעים של הגב שיער או פשוט לטפל בשיער שלך באופן עליך שמפו הימני. לכן הקפד שלבחור שמפו המכיל מרכיבים אלו בהם. רק בגלל שיש לך שיער אפור לא אומר כי הם צריכים לא נראים טוב. Marwick הענק הוא סופר עצמאי, הבעלים המספקת פתרונות וייעוץ הטיפול שיער אפור,