שיווק מדורגת

כאשר אני מקבל כל עסקאות או למצוא אותי קצת ההכרזה או ההשקה של חברה חדשה, אשר הודיעה בדרך כלל מודאגים כדי להדגיש את הפוטנציאל של הכנסה שיכול להיות, לקרוא את הכותרות עם ביטויים כגון חופש כלכלי, להבטיח הכנסה עתידית, שיורית כלכלי, לפרוש צעירים, וכו ' וכו '. וכו. עיקר תשומת הלב, זה ממוען להסביר כל פרט של תוכניתו של הרווחים וההכנסות פוטנציאלי יכול שיש לנו אם אנו מצטרפים לחברה שלך. אבל…, מוצריה או שירותים? המספר של חברות חדשות, לא כל כך חדש, בשימוש מערכת שיווק ברשת, גדל מדי יום, בעיקר דרך האינטרנט. באינטרנט קל מאוד לשנות או להצטרף חברה חדשה, כמעט בלחיצה אחת אתה יכול להתחיל עסק חדש, טוב יותר היכן אתה נמצא עכשיו (ולא יותר טוב להגיד במרכאות). תוכל לומר לי… אני גם עדיין נאמן החברה שלי, ש"הכל בסדר, לעשות, אך הארגון של מפיצים או החברות המסונפות אליה? בעבר, לגייס חברים חדשים לעסק שלך, היה עליהם לעשות בצורה פנים אל פנים, צורך להעביר המצגת בשידור חי Office, אולם כנסים, מלון, וכו '. הארגון הוא שראה היום מודע או בלתי מודע, הזדמנויות שונות מדי יום.

כל חברה חדשים המוצעים רווחים גדולים, יותר פרסים, פלוס בונוסים, צמיחה מהירה, חופשה בתשלום, וכו ', וכו ' וכו ', וזו אחת הסיבות מדוע אנו ללכת עסקים עסקים. זאת לא תהיה הפעם הראשונה מנהיג הקבוצה, מוביל בכל רחבי הארגון חברה אחרת, אם היית בקבוצה שלך, הסימון שלך בוודאי לבוא. ייתכן שיש חברות כי לכאורה יש פוטנציאל גדול יותר בהשוואה לחברות רבות אחרות, כולל רווחים טובים יותר מאשר החברה שבה אתה נמצא כעת. אך עליך לשאול את עצמך הבאות: פוטנציאל רווח הוא בר קיימא בזמן? מניסיוני הקצר מאז העסק שלי-MLM הראשון שאתה מתחיל בשנת 2000, ראיתי לידה ומוות מספר חברות. הם הציעו לנו האולטימטיבית פתרון ותוכניות שלו כדי לקבל טענה לנו הכנסות של החיים! הדרך שלי לראות את רשת שיווק אבן הפינה שבה כל חברה צריכים להניח את היסודות הם שלו מוצרים ו/או שירותים. בעיקר לפני דבר, אשר מחזיקה והופך גדול לחברה, הם מוצרים ו/או השירותים המוצעים.

לכן רצוי לא רק לנתח בתוכנית השכר של החברה, אלא גם מציעים את איכות המוצר או השירות של ביקוש גבוה. -אם החברה שלך מציע ירודה מוצר או שירות, אני מבטיח לך לא תיפסק בזמן. -אם החברה שלך מציע מוצר או שירות של overvalued (כי אנו יכולים לקבל את אותו מוצר בשוק במחיר חצי עד עשירית של מה אנחנו משלמים לו), ואז גם לא ישגשגו. -אם החברה שלך מחזיקה רק באמצעות תוכנית של הרווחים אין מוצר או שירות להציע, תשכחו מזה. לא רק משום שהוא לא יעמדו לו, אבל זה גם לא חוקי ברוב המדינות, ב כי במקרה זה לא היה לפני מערכת פירמידה. לא רק חברות הם אחראים, אבל זה בעיקר לנו networkes אנו מחויבים גם לקדם ולמכור התכנית רווח מעט או כלום של מוצרים ושירותים. תמיד תזכרו את זה: מה מחזיק הופך לגדול MLM, הכוכב של חברות, הם מוצרים ושירותים, לא את תוכנית הרווח שלו. הדרך הטובה ביותר לבחירת החברה לעבוד וודא כי הפניות שלך לא ייעלם מיום אחד למשנהו, הוא שואל אותך שאלה פשוטה: הצטרפתי חברה זו למרות לו שום תועלת כלכלית, רק על-ידי המוצר או השירות שאתם מציעים לי? אם אתה נופל באהבה מוצר או שירות בוודאי הלקוחות והשותפים שלך גם לעשות זאת, זה יהיה קשה יותר רוצה לנטוש את החברה, מכיוון שהם אינם מקבלים את ההכנסות ציפה או חברה אחרת מציעה רווחי יותר. לסיכום, לאחר כל ניתוח זה, המלצתי היא לא תפסיק את שניהם בתוכנית רווחים, אלא כי אתה גם לקחת את הזמן שלך כדי לנתח מוצרים ושירותים ממליץ. בהחלט תוכנית פיצוי טובה גם חשוב, אבל אם אתה רוצה לקבל את הסימון בכל חודש, במשך שנים רבות, להצטרף חברה מציעים מוצרים טובים ו/או שירותים, לפתור בעיות ולבצע בצורה טובה יותר את חייהם ועסקים של אנשים.