שאיבת שומן

תן גברות הקדמי. יש מעט מאוד לכולנו יכולים בשמחה להמשיך לחיות חיינו מבלי לשאת עמנו מידה מסוימת של "כריות שומן" אשר הוקמו הירכיים, ישבן, הבטן ובמקרים מסוימים, הזרועות מתחילת הפרשה שלנו של אסטרוגן (אשר אחראי עבור שלנו עקום מתאר רבים של רובנו) מאז תחילת ההתבגרות. למעט כמה חריגים, השאר הם בדרך כלל נלחם מתבצעת עם שלנו השומנים די. אנחנו בדיאטות ותוכניות אימון, להעניק דרך ארוכה שלנו רמות כושר ובריאות, אבל רוב הזמן לאחר הם להחליט ' נגד מ זמן "אנחנו בכל עת כדי הכול אנחנו בדרך כלל לחזור ריבוע." יש גם ברוב גדול של האוכלוסייה הנשי, זה לא משנה הרבה כיצד דיאטה, תרגיל שהם עושים, זה כמעט בלתי אפשרי עבור השומנים המקומי כדי לעזוב את הגוף. לכן, מרבית הנשים הגיעו להסכם דרך קלה יותר, מהיר יותר, זול יותר להתמודד עם הבעיה היא עם בגדים הסוואה.

אבל זה הוביל רוב נשים בסופו של דבר נאלץ להתלבש באופן שונה הם מעדיפים את זה. למרבה המזל, בשנים האחרונות הרבה בוצע בשדה של כירורגיה קוסמטית עבור שאיבת שומן. השיטות לביצוע שאיבת שומן הם כיום יותר מאחד. עם זאת, עדיין משמש השיטה הנפוצה ביותר היא משתנה מעודכן של הניתוח הראשוני. מנתחים פלסטיים, דרך טכניקות חדשות היה מסוגל להילחם אפילו הקשים ביותר של מקרים שאיבת שומן.

להלן שיטת הנפוץ ביותר בניתוח שאיבת שומן היום על ידי מנתחים פלסטיים. ההליך מבוצע על-ידי הרדמה מקומית וניתח אשר הוא מוזרק ישירות האזור כדי לטפל, אל באותו זמן באזור חוזים כדי להפחית את כמות הדם אשר יאבד במהלך ההליך. המשך incisions קטן נעשים, נעשו העור, צינור מתכת דק שנוסף בעזרת השומן משאבה מיוחדת "מסריח". השומן הוא re-depositados באזורים אחרים של הגוף, ייתכן צריך. לאחר שאיבת שומן אם יש שרידים של העור "," ההליך יעקוב dermolipectomis (הסרת עודפי עור). לאחר השלמת ההליך החולה ניתן לחדש את תפקידי ואורח חיים בתוך שבוע עד שבועיים. תרגיל ניתן לחזור לפעילות שגרתית חודש לאחר שאיבת שומן. לאלו מכם יש את הבעיה של השומן במיוחד, אך באותו זמן הם הרביתי אודות לעבור שאיבת שומן, אפילו תחת הרדמה מקומית, להתעדכן. בקרוב ניתן הסחר הנושא הבא שאיבת שומן וריאציה האחרונה מאוד בהידוע כ- lipoliquidation שאיבת שומן. צ'ארלס Kassotis הוא הבעלים מנהל האתר של רבים אחרים, הבריאות ואתרי בריאות. עם עניין רב העובדים ואת הבריאות הכללית, בו יש השקיעה 100 שעות למחקר, פרסם מאמרים רבים בבריאות שמטרתו לשפר את החינוך של הציבור שלו לקבלת החלטות בכל הקשור סגל בריאות ורווחה.