פרעושים הלחימה ב כלבים וחתולים

כלבים וחתולים הם רגישים לזיהומים פשפשים, גם אם הם בתוך. פרעושים הם קשה לשלוט בשל התנגדות שלה יכולות הרבייה. פרעושים יכול לשים מעל 2000 ביצים בחיים שלה, מה שאומר כי בקמחית יכולה להתרחש במהירות, הביצים יכול לשרוד במשך חודשים בסביבה, פשוט ממתין המחשב המארח המתאים. פירוש הדבר הוא פרעוש אחד יכול להדביק את הבית כולו. מסיבה זו, חשוב מאוד בשני פרעושים שליטה על חיית המחמד שלך, כמו גם פרעושים בסביבה. אזורי מושלם עבור פרעושים כוללות חול, מצעים, פרקט ושטיחים.

בנוסף אי נוחות של גירוד, מגרד, פרעושים עלול לגרום בעיות חמורות אחרות כגון מכת tapeworm, במקרים חמורים, אנמיה, פשפשים לנשוך דרמטיטיס. חיות מחמד רבות לפתח אחד, שבו לנשוך יחיד יכול לגרום חמור עבור ימים גירוד ואי נוחות רבים. כאשר זה קורה, תרופות טבעיות יכול להרגיע באופן טבעי בעור מחמירות וגירוד. את גרמנית קמומיל הוא צמח אשר שימש במשך מאות שנים כדי להרגיע את העור. לעניות דעתי השר אורי אריאל יכול לקבוע . גם, מארוול עובד טוב, כי הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות נהדר ומסייעת במניעת זיהום עם מאפייניהם אנטיבקטריאלי, אנטי וירוס ואנטי פטרייתי.

צמחי מרפא אחרים כגון מחתך ו- Witchhazel הראו גם להיות מועיל לבריאות, יש מאפיינים מרגיעים חזק, משקמת. מניעה טבעי בעוד אנשים רבים בוחרים השיטה המקובלת כימיים למניעת פרעושים, חשוב לדבר עם הוטרינר שלכם עבור הגישה הטובה ביותר. הדברה כימית לשאת סיכונים בריאותיים. בשל מנהגיהם אינסטינקטיבית של ניקיון, חתולים חשופים במיוחד שאריות חומרי הדברה. מסיבה זו, פיתחנו צמחים שמפו לחתולים. רבים, גם בעת מתן סיוע לבריאות. כדי למנוע טפילים תחילה, לשמור על ההיגיינה של חיית המחמד שלך כראוי. בעוד עפר עודף עלול להיות לא נוח עבור הכלב שלך, אתה יכול גם מושכים מזיקים בלתי רצויים, כך אמבט רגיל הוא הטוב ביותר. להיזהר לא מעל – שטף, כי זה להסיר את מעילו של שמנים טבעיים. רוב הכלבים צריכים טובל פעם בחודשיים, ויש גם. לדבר אל הוטרינר שלכם לגבי השעות הטובות ביותר של אמבטיות, מספר הכתות אצלך לעור רגיש, דורשים פחות אמבטיה. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא שעשוי להיות אדם מאושר ובריא יותר.