פרדיגמות חדשות בניהול המודרני

המאפיינים של תרחישים הנוכחי לערב המרות, שינויים, הזדמנויות, הצג עסקים מוצלחים רבים, הם שכבש את השווקים, הם לחלוטין לספק לצרכנים שלה, תמיכה ניהול, אשר עודכן והותאמה המזוהה איתם, תתפרץ פרדיגמות חדשות שבה המדע ניהול בסוגיית בפונקציות תפעולי של הארגונים שלהם מבנה, מנהיגות, תרבות ארגונית. אין להכחיש, כמו מישהו הצביע, כי הכלכלה המודרנית מאופיינת על-ידי הגלובלי ועל תלות הדדית בתהליכי ייצור, מסחור, השקעה, תזרים פיננסי, ההתפתחות הטכנולוגית, שבה חברות יש פרודוקטיביות משופרת הדרישות, בנוסף לחוקי השוק מחייבים אותם כדי להעמיק ולשנות אסטרטגיות ומדיניות, מתכנן ליצור, לחדש, יש הסתגלותמהירות התגובה ורגישות לצפות צרכים עתידיים, כדי להיות מסוגל לשרוד ולשגשג בסביבה זו חדשים ומורכבים. חברות לבלוט נוכח, הם מראים יעיל של ניהול, מנהיגות השתתפותית יצר פרדיגמות חדשות של ניהול, כיצד להפעיל חברה, במיוחד, הוא תרחישים תחרותיים בממלכות. היבט לצערי רבים של חברות ונצואלה, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות ב רובלים שונים שלה, נכשלו לה לעשות, ואת זה יש לו ברצינות פגעו היכולת המבצעית שלה, השתתפות התחרותיות. הוספת כל תוספת זו, גורם השפיע על ההתפתחות, כפי שהוא שיתוף פעולה קטנה מאשר האוניברסיטאות לאומי, במיוחד שלה ניהול בתי ספר יש עודדה, לא מעדכן את הפרופיל של מנהל המחייב את המדינה על פי הדרישות של הסביבה שלך. עדיין שמרה מעוגן ידע, כלים ניהוליים מסורתיים, היבט שהשפיע ברצינות את אותם בהתנהגות שלהם, במחויבותם.

זה הכרחי להיות תחרותי, השתתפותית בתרחישים הנוכחי, ידע חדש למדע יש ניהול וכדי ליצור פרדיגמות חדשות המאפשרות להשתתף בהצלחה יותר, במיוחד, הזדמנויות חדש המציע הבמה הלאומית, עם פתיחה חדשה של סחר החוץ כי מעדיף אותו בכיבוש וחדירה לשוק. אלקסיס קודינה מזכיר לנו לשינויים אלה שאירעו, הצורך להעריך אותם, כדי לקבוע, כי שתי החברות כבר מזוהה consus היקף והשלכות, בדיוק כפי שהם עזרו הופעתה של כלי ניהול חדשים, לא לשכוח כי יועץ והמיותמת פיטר דרוקר אמר כי: מאז שנות השבעים, ידענו אודות ניהול לא מגישה ארוך יותר. בתקופה הקרובה, מנהלי יצטרך להיות מסוגל לשכוח מה הם עושים, מהר ככל שהם לומדים דברים חדשים שיש להם לעשות. הכתובת בשבילך. סימנים מקדימים של תכנון מחדש, פטיש, Champy, הם דרמטי יותר, על העטיפה של הספר הראשון שלה, מאז תחילת שנות התשעים, הם מבטאים "לשכוח את כל מה שאתה יודע על כמה חברה צריך לפעול. כמעט הכל לא נכון. בהחלט, הם נתנו שינויים רבים בהגדרות מודרני, השינויים היו להשפיע על תהליך ניהול, בפונקציות של החברה, הפעולה שלו, מה שהופך אותם לתת הזדמנות להופיע פרדיגמה חדשה של העסק בניהול נושאים ניהוליים חדשים ולאפשר ניהול להיכנס תרחישים תחרותיים, באמצעות כראוי לא רק ידע זה תרם למדעי הניהול, אבל שלהם וכלים ומבטיח שותפות אפקטיבית. האמת, כמו מזכיר לנו קודינה, השינויים שהתרחשו בסביבה יש השפעה על כל הרכיבים של עבודתו של חברה: מערכות ייצור, שיווק, גישות על איכות, מחקר ופיתוח, הניהול של המניות (מניות), תחרותיות יעילות וקריטריונים, וכן גישות לפונקציות ניהולית.

מערכות ייצור, הגישות דומיננטי עד שנות ה־70 הושפעו פורדיזם, הפרדיגמה תעשיית הופיעו בסוף המאה ה-19, עם החוויות של פורד ב ה ייצור של מכוניות, אשר דגלו את הייצור במסה, הריכוז ביחידות גדולות, אינטגרציה אנכית, להיות בטוח אספקת פנימית, הפיצול של פונקציות (הכנה, ייצור, בקרת איכות), ניהול היררכי, מבנה אנכי, בין שיטות אחרות. השינויים שחלו בהשפעת הסביבה בכל מרכיבי העבודה של חברה: מערכות ייצור, שיווק, גישות על איכות, מחקר ופיתוח, הניהול של המניות (מניות), תחרותיות יעילות וקריטריונים, וכן גישות לפונקציות ניהולית. Celerity עם אילו טכנולוגיות, שלה מהתיישנות מהירה מחודשת, עם זאת, הירידה החיים מחזור של מוצרים העשויים מיושן פרדיגמות אלה. הייצור ההמוני, רב מתוקננים, מחפש יתרונות לגודל, לא מאפשר תגובה מהירה לדרישות חדשות של השוק. בתנאים חדשים, הגישה הוא יעיל יותר הפקה גמיש, אשר מאפשרת החברה להסתגל במהירות של טכנולוגיות שלהם ומציעה מוצרים לשינוי מצבים. עם מטרה זו, בשנות ה-80, נוצרו על-ידי חבילות תוכנה, כגון תיבם (סיוע למחשב עיצוב-מחשוב סיוע מכונות), שהייתה הרבה דיפוזיה. בפרדיגמות איכות ששררה עד שנות ה־70, הגה אותה כפעילות של פיקוח ובקרה; נחישותו היה מבוסס על הסטנדרטים הטכניים; הייתה פעילות עצמאית, על גופים פונקציונליים הופרדו הארגון פרודוקטיבי. תחת השפעתו של פרקטיקות ותוצאות של חברות יפניות, מאז שנות ה-80 הנטייה היא תופסים אותה כמו פילוסופיה כתובת; קבע כפי שהוגדרו על ידי הלקוח; זוהי משימה המוכללת ביצרנית גופי, לקוחות חיצוניים, ללקוחות פנימיים הצטרף. באזור של גישות שיווק, הרווחת עד שנות ה־70, הדגיש: למכור את המוצר, לזהות צרכים, סימון גורמי עלות ואיכות האטרקציה של לקוחות; החשיבות של תמהיל השיווק, זהו שילוב אידיאלי של 4 Pes, (מוצר, מחיר, מרובע, פרסום). זה התכתבת לשלב שבו היה המפיקים הכוח הגדול ביותר. עם מידע נוסף והצעות על השוק, הלקוחות הם יותר תובעניים סלקטיבית. מדגישים פרדיגמות חדשות: צריך (ולא למכור מוצרים); הקטנת המשקל של פרסום, גדל של קידום שיווק הוצאות; לייצר מה יכול להיות נמכר, מה ממלא של תפקיד חשוב שיווקית, אשר מתמקדת בזיהוי הזדמנויות והאטרקציות של שוקי; ליצור צרכים; עלות, איכות, שירות וטיפול אישי נוספים כמו גורמים של העדפות הלקוח. בתחילתו של גישות חדשות של שנות ה-90 להגיח, בשנת 1993 Mc Kenna מציעה שיווק יחסי; באותה שנה, פלפלים, רוג'רס, שיווק אחת. לסיכום, ניהול אם ברצונך להבטיח ביצועים חיובי בפרו הכיבוש, להישאר בשווקים כבושה, עליך לזהות את עצמם, לא רק עם פרדיגמות ניהול חדשות אשר באות לידי ביטוי היום, אלא ליצור פרדיגמות חדשות, בעיקר בתרחישים סוערות כמו הארצית, כמו גם אלה הם מתעוררים ומציעים הזדמנות טובה כדי להשתתף. אין אפשרות להמשיך את חברות ניהול אחד מתנהג לפי ידע מסורתי, שבו הרבה אלה, אינה מתאימה לדרישות התחרותי של ימינו יש צורך לתת דרך פרדיגמות חדשות, תורם מומחיות כי הוא identifiqyuen עם האתגרים, מכיר את הפנים, בשינויים לעזור לו להשיג תוצאות מועילות להתעורר