על מכירות

שסתום מחט – משמשת וסת של קיטור, מים, גזים ונוזלים. מותקן על ציוד, תהליך צנרת, מכשירים אנליטיים, כורים, מיזוג אוויר מערכת כלי רכב. המרכיב העיקרי של הבוכנה שסתום – בריח, אשר פקד את בקרת זרימה סביבת העבודה. במקרה הזה אני חושב ש בנק הפועלים צודק במה בהוא אומר. במהלך המבצע של המחט שסתום יכולים להיות מגוונים מן מלא להיפתח פתוחה חלקית וסגר. כיבוי המכשיר לא, נשלט על ידי גלגל תנופה ביד.

בהתאם שסתומי מחט מיועד להשתנות להשתמש בעיצוב. יש ציוד הייצור דורש בקרת זרימה חלקה, קיבוע אמין של עמדות ביניים. במקרה זה, שימוש במחט כיבוי שסתומים להסדיר עם סליל בצורת חרוט. שסתומים משמשות מחט rosseliruyuschie מנוהל כמו אלמנטים רגולטוריים ויסות הם רכוב על תמיכה צינורות מים וקיטור. על הקווים של הזרקת מים קירור בעזרת שסתומי ויסות מחט. על הכיוון של השסתומים תזרים מחולקים: גלוב – עוזב את הגוף ואת זרם קלט סביבת עבודה יש ​​לאותו כיוון.

פינת – כיוון הזרימה בינוני בנקודת היציאה מן הדיור בניצב לכיוון הזרימה בכניסה. בהפקה של הגוף מחט שסתום אל זוג בילט מזויפים בשימוש של פלדה עמידים בחום, עבור פלדה להשתמש פחמן מים, פלדת אל חלד – בייצור שסתומים עבור סביבות מאכל בטמפרטורות של עד 300 מעלות. העיצוב של מחט שסתום היא פשוטה, החלפת חלקים שחוקים איטום, הוא כינס ללא מאמץ ובמהירות. האם נעשה שימוש נרחב בגלל האמינות שלה ועל אטימות מוגברת חסימת הזרימה של סביבת העבודה. הם יכולים להיות מוגדר בכל תנוחה. חסרונות: לא בשימוש על ידי זרמי הסביבה צמיגות גבוהה, סביבת הנחלים מזוהמים. האם התנגדות הידראולית חזקה. יום רביעי שימש באותו כיוון. גודל מסוימים של הבניין. חיי השירות של מחט שסתום 10, יכול לתקן. ספקים ויצרנים של מוצרים אלה חייב יש את כל התיעוד הנחוץ. מכירה ואספקה ​​של מחט שסתום באזור Tyumen נושא "מרכז שלם" Promarmatura ". בקש מידע במחלקה מסחרית (343) 217-96-09, 217-96-10, 217-96-06, 217-96-08, 217-96-07, (343) 345-38-96, 345 -38-97 (רב), או ישירות באתר.