עור צעיר

עור בריא מתחיל עם היסודות. חשיפת יתר לקרינה השמש גורמת קמטים והזדקנות מוקדמת. הדבר החשוב ביותר שניתן לבצע כדי לסייע במזעור קמטים היא להישאר מן השמש. אם Tan כעת, עליך לשלם במועד מאוחר יותר. לאורך זמן, חשיפה לשמש גורמת נזק בלתי הפיך לעור. זה גורם נמשים, כתמי, wrinkling, עיבוי או המראה המחוספס של העור, לסיים נראה שנים גילם בפועל. יותר ברצינות, יכול גם לגרום לסרטן העור. השימוש בתכשיר הגנה משמש עם הגנה יומית UVA ו UVB הוא חובה.

אל תשכח את שפתייך, שימוש יומיומי של שפתון עם קרם הגנה. גוון כהה יותר של שפתון מציעים כמה הגנה נוספת. אנשים רגישים השמש היא גם חשיפה מרובה לשמש את השפעת / לקדם Labialis הרפס. תזונה נכונה ואימון גופני לעשות את ההבדל. הצעיר מראה העור מתחיל מבפנים, עם בריאה, מאוזנת תזונה נכונה ואימון גופני רגיל. לאכול הרבה פירות וירקות, ו להימנע מסוכרים מזוקקים מדגנים, מזון מעובד.

נסה לאכול דגים נוספים, דגנים מלאים, פחות בשר אדום. ידוע כי דרישת שלום פולי קטניות כמקור טעימות של חלבונים, סיבים. כנראה שקראת פעמים רבות על חשיבות שתיית מים הרבה, אבל באמת הם עושים? אחד הדברים הטובים ביותר לבצע לעור מראה בריא, הצעיר הוא לשתות הרבה מים, לפחות שמונה משקפי עוז 8 ביום, יותר אם התרגיל. שתיית מים מסייעת לשמור על הגוף חשוב להצטייד במשקפות, העור יהיה חלקה יותר, הקמטים יהיו פחות בולט. תוכנית תרגיל חיוני להישאר צעירה ובריאה. התרגיל, שניהם אירובי, אימוני כוח, יש יתרונות רבים. a‰STOS הן רק חלק: מחזק את הלב והריאות מפחית את לחץ הדם, מגביר את אחוזי כולסטרול HDL (כולסטרול טוב) ומפחיתה LDL (כולסטרול רע) כולסטרול כוח הדרכה עזרה כדי למנוע איבוד עצם מסה כמו גיל עור בריא – התרגיל מגביר את זרימת הדם לעור, מסייע שחרור רעלים מעניקה לך לילה לשנת טובה יותר. שינה מסייע אנו הנפשי והגופני. רק 20 דקות של תרגיל לעצם יום, 3 ימים בשבוע, ליצור הבדל עצום. נסה קמטים קרמים ומוצרי טיפול חמאת. כעת כי יש חמושים עצמו עם ההגנה של השמש, דיאטה טובה, תרגיל, באפשרותך לעיין מספר גדול של קרמים קמטים, טיפוח העור חמאת להפחתת קמטים, כדי לסייע במניעת חדשים. יש רבים בשוק. הטובים ביותר הם חומצות אלפא hydroxy או חומצות hydroxy ביתא, לסייע כדי exfoliate את העור כדי לחשוף את העור חלק יותר, רך יותר מתחת. מוצרים חמים אחרים הם אלה עם argirelina, אשר הוא פפטיד המסייעת להרפות את שרירי הפנים בעת החלת ענייני. ואלרי Goettsch הוא מנהל של אתר המוקדש הסקירה של חמאת, נגד קמטים מוצרי ועצות המציע ההישג של המראה הצעיר של העור.