ספורט אצל נשים

אחד היתרונות הגדולים כי אותה אישה אם באפשרותך לספק טפל בעצמך ולהשאיר את הגוף במצב של כספת, הוא. זמן קצר לאחר אנו יכולים להבחין של הגוף משתנה לראות כי הוא מחזק את הגדלת שריר המונית, א., ולכן הקטנת רקמת שומן, מתן לנו טופס דק יותר ¦ חלקה, הדק, ובכך להסיר אותם קילוגרמים לא רצויים. א. בנוסף היתרונות שאתה מקבל בהחלק הפיזי, גם יש להדגיש את היתרונות פסיכולוגי. הם רבים, כמה אנו מדגישים את הפעולות הבאות: מספק איזון אנרגיה על-ידי שחרור מתח, מקבל יותר אנרגיה, לחזק את ה פיזיקאי, החלה להרגיש חיוני וחזק יותר בכל ההיבטים; א. מגביר את ההערכה העצמית שלנו גבוהה רמות ההורמונים של אנדורפינים, החלקה את הרמות של קורטיזול, אדרנלין פינוי לנו מהפרעות מתח, נדודי שינה, דיכאון, פחד וחרדה. אנחנו שם כמה יתרונות ברמה חברתית, כמו העלייה אוטונומיה, אינטגרציה, קידום חברותיות בדרך זו ואת תחושת עוצמה ובטיחות להתייחס.

אנשים המתרגלים ספורט להציג צריכת תעריפי נמוך משמעותית האנשים בלתי פעיל (אלכוהול, טבק, מריחואנה). א. התרגול של פעילות גופנית סדירה תורמת ליצירת אורח חיים בריא יותר, לצמצם או למנוע את גורמי סיכון הקשורים חוסר פעילות גופנית כגון יתר לחץ דם, אוטם שריר הלב אחרים פתולוגיות כלילית. שלא לדבר כאשר אנו סובלים מכל מחלה, פעילות גופנית, בכל מקרה, תחת המלצה להוראה מקצועי, כדי לשפר את איכות החיים ופוחת הסימפטומים כי האדם סובל בכל מקום ביותר תרגיל מתאים לכל מחלה. יותר משליש decesosa הקשורים לסרטן מיוחסים השמנת יתר, אורח חיים בלתי פעיל.

התרגיל הוא אחד של פוליסות ביטוח הטוב ביותר נגד סוגים רבים של סרטן, במיוחד סרטן השד ו colon.a פעילות גופנית בגיל המעבר, פוחתת רצוי שלהם הסימפטומים ב- 25% בגיל ההתבגרות יש חשיבות שכן הוא mineralizes עצם המסה ומעוררת הרבייה של osteoblasts (תאים-Oseas) באופן היעיל ביותר למניעת decalcification, אוסטאופורוזיס מאוחר יותר. בכל מקרה חשוב תרגיל מייצג רגע של פנאי והנאה שבו כל אחד יכול לתרום sua אוטומטית לשם שיפור אישי. היא הכי טובה הכי חזק וטיפול טבעי ויופי. חוקר ובלוגר הראשי של