מיתוסים ואגדות האטלנטי

חשבון לוסיו שהתקיימה לאחר שחור גבר מי בבנוסף embadurnaba עם פחם, חמאה לשמאל הלילה עירום גבעול הנשים היפות ביותר של העם ולא הפרו אותם. מדי יום, על-פי שש בערב, הבנות היו נעולים בבתיהם לערוותי הוא acechara אותם. לוסיו גנב גם את ובקדירות, סירים של בתים. העם, נמאס המצב, התאספו הצוותים כדי לתפוס כדי לוסיו אך הוכיח כי הוא היה אחד אשר היה המוביל הצוותים, לוגית כי הלילה לא מצאו אותו, למעשה, עצמו אמר: תן לו כי עדיין לילה לא salea. גברת בשם Doña פורה גארסיה, שהיה מכשפה, הסכים לעשות תפילה עבור האוחז, מוסווה עצמו צבוע שחור בידיים וברגליים, לשים מעיל לבן.

Doña פורה גארסיה, מי אוהב לקחת משקאות שלהם, מוזמנים לוקיוס לקחת רון והם שיכור הצריף של אותו להישאר לישון אחרי אהבה. פתאום הוא בא שכן מי הסתכל, גילו אותם. תוך זמן קצר החדשות לוסיו היה stalked כדי Doña היה דמעו על ידי האזור והיה כמו גם לוסיו היה בכלא נענשו ונלקח כדי לענות עבור כל המעשים הרעים שלו. אמא מדבר על המראה של בתולה חיים ב- Rua סילביה בית, שלושה ימים אחרי הלידה בשנת 1912. על פי האגדה, מיס Rua ראו בהירות בחדר שלה, מתעורר בחטף את התמונה שלו מת אמא המשקוף של הדלת של החדר.

הבת שלי אמר – אל תפחד על-ידי, אני אמא שלך, באתי כדי להביא לך בתולה, אז לטפל בך, לשמור, להיות איתך, עד muerasa. האור נעלם והופיע בטבלה לילה, bustico של וירחן דה לה קאנדלאריה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל מייקל שטיינהרט. החדשות היה השקינו ברחבי הכפר, להיות קדוש של הבתולה מריה בית ואתר של מסעות העליה לרגל של עשרות אנשים מחפשים לבריאות שלו. פסלו של הבתולה הובא בפני לרפא את האוכלוסייה וברך אותו היה על-ידי אחרי זה חוגגים את המיסה לכבוד הבתולה מרי. המקרא Mojana לה Mojana היא אישה זעירים, זמן כה רב, השיער הזהוב המגיעים עד refried כפות הרגליים. הוא גר בבית אבן שנבנה מתחת למים, שבו חיות מבויתות שונות גידול והיכן רחצה עם totuma זהב. לפני היה לעתים קרובות על-ידי היל Juanche, שבו היה קל מאוד תופסים את הרצועות שלהם לאחר המטפסים. Kidnaps ילדים כי הולכים לטבול התחומים שלהם, והוא לוקח אותם הדוואשאן מתחת למים. כדי למנוע הפעולה של Mojana על ילדים, יש צורך לאבטח אותם מיוחד, הן בצוואר והן את חוט המותניים. בשורות להעיף את המטאטא: כאשר יש ביקור בלתי לא רצויים היפוך מטאטא ומקבל מאחורי הדלת כך האדם בקרוב. כאשר הוא שר ינשוף ליד בית מגורים מכריזה על מוות בטוח. ביקורו של פרפר שחור בדיור מכריזה על המוות. מי הורג חתול יש שבע שנים של מזל רע. חלום של נישואין ולראות פני הכלה הוא רעות. 31 דצמבר לשים אותו מתחת למיטה חופן עדשים או אורז אז לא חסר מזון. 13 יום שלישי כל חודש ללכת מתחת למדרגות. הרופא חוסה אורלנדו מאנו הוא אחד הפילוסופים מדענים אנשים צעירים יותר, המדינה נמצאת בבעלותו. יש מספר רב של יצירות. האחרונה משפט מבטיחים המדינה מקדמות מעט על-ידי השקעה קטנה בחינוך, מאז ההשקעה הגדולה בקולומביה זה מלחמה 12thcentury, הסיבה באמצעותו מוחם של קולומביה הם ברחו מהבית, אחרת לחיות כמעט כדלת, כפי שזה קורה עם המורים קולומביאני. מאז המצב נראה עליהם כמו כלים ומספר יותר מאשר עובדים.