מותאמים אישית עם הלוגו שלך

מקלות USB הם חלונות ראווה אידיאלי לקידום החברה שלך את המתנה המושלמת עבור לקוחות ועובדים. עם הקלטה או הדפסת משי של לוגו, טלפון בדף האינטרנט, תוכל לראות כיצד להגדיל את מספר אנשי הקשר בחברה שלך. Flashbay יש כונני עט עם תפוסה עד 8 ג'יגה-בתים אשר מאפשרים לך להפוך את הנתונים תפורים מראש. Flashbay היתר יש מסמכים חשובים בהישג יד, השימוש בו במתנה, פורחת. כל מסמך יכול להיות רגישים להיות שנטענו מראש על מקלות USB מנקודת חשמל שקופיות כדי משחקי וידאו. כדי למנוע את מתנות קידום מכירות נהרסה, עליך לתכנן את הנתונים שברצונך לטעון מראש. Precarguen על מפתח USB הנתונים באפשרותך לגרום השפעה רבה ולאפשר את המותג שלך לזכור במשך זמן רב.

אלו הן כמה דוגמאות של חומר שנטענו מראש: 1. קבצי וידאו של כתמים. 2 תמונות – תמונות של מוצרים חדשים ו/או חוברות שלהם. PDF 3 כל סוג של מצגות. 4. קישור לאתר שלך – פשוט, אך ישירה. מאפשר לך לעדכן תוכן דף האינטרנט שלך, בכל פעם שאתה מפעיל בעת הוספת הכונן במחשב.

תיעוד כנסים 5 PPT. כונני עט ב הפכו כלי חיוני לחלוטין רמקולים כנס והמשתתפים. כדי pre-load נתונים להיות מוגן, אולם לא לייעץ להם אפשרות זו שכן אם הלקוחות שלהם לא למחוק תוכן לא מומלץ להם להישאר עם זיכרון USB. והכי חשוב, מציעים ללקוחות שלהם מתנות קידום מכירות שרוצים לשמור את זה ועל מנת להפוך אותם לזכור החברה שלך.