מוסיקה מקהלתית: הקדמה קצרה

מקהלה היא קבוצה של אנשים שירה בו זמנית ואמנותי. ירילשוילי כדי לקבל עוד מידע. מקהלה שרה היא אחת של צורות ביטוי קולקטיבי העתיק ביותר של האנושות, דרך הכלי מצויד, הכי טהור ומדויק של כל: הקול האנושי. אם לשיר לחנים שונים או קווים בו זמנית, שכן יש קבוצות שונות או מחרוזות, את העבודה המדובר, המקהלה יהיה פוליפוניים, רצוי חייב להיות לפחות שני אנשים על ידי החבל. אם כל חברי לשיר באותו הקו, זה יהיה monodic יצירה כוראלית. הנוכחות של במאי, יציין את הקצב, ואת כל מחרוזת נדרש מול וריאציות דינמי קטע המקהלה. קיבוצים של קולות יותר נפוץ כיום במקהלה, מקובצים לפי סוג של רישום,: סופרן: בדרך כלל לשאת את המלודיה העיקרית, החדה קולות הנשי.

קונטראלטו: נקבה החמורה ביותר הקולות. טנור: חדים קולות זכרים. בס: קולות גבר רציני. כל חבל שר קו מלודי שלו, אלה חופפות, יוצרים אקורדים, או אשר יכול להיחשב מקהלה כמכשיר הרמונית. מקהלות יכול לפרש יצירות א-קאפלה או בליווי פלייבק. במקרה האחרון נקרא קונצ'רטנטה המקהלה. גם יכול להיות מסווג מקהלות מקצועי והשמה תעסוקתית, להיות האחרון אשר שולטים במספר, להיות חברי חובבי המוסיקה הווקאלית. עבודות לפרש את המקהלות יכול להכתב אך ורק למטרה זו, גם זה סידור קולות שונים, המבוסס על עבודה קיימים בעבר.

מוסיקה מקהלתית כעת התפשטה בכל רחבי העולם, זה ממלא תפקיד חשוב של תרבות דיפוזיה ואני בתחום החברתי, כפי שהיא עושה על רווחתם של האנשים המעורבים בה בפועל, עידוד לבטא את עצמם מבחינה אמנותית. מי שר במקהלה צריך להסתגל שיתוף התנסויות עם אחרים, צליל קבוצה, הגדרת בצד אנוכיות ומה אכפת של לגדולה, מחפש את התוצאה הסופית הטובה ביותר כללי. מחבר: מהנדס Agr. קרלוס גבריאל Alegro שרה כטנור מאז 2002, מקהלה מקצועית, מקהלת הקהילה Timbúes, סנטה פה, ארגנטינה.