מודול ההצתה

באותו הרגע כאשר האות STE כבוי, אחתוך מודול ההצתה כוח הסליל הצתה. זה מה מייצרת ניצוץ של וולט 7000 עד 35000 וולט בתוך הגליל. אנחנו מנתחים בפירוט את המושגים החדשים האלה. סוגי מערכות ההצתה מערכות ההצתה מחולקים לשלוש קטגוריות בסיסיות: א) b) על מפיץ מערכת הצתה אלקטרונית ללא מפיץ ג) על ישיר רכיבים חיוניים למערכת של מערכת הצתה ללא קשר לסוג, הרכיבים החיוניים הם:) מיקום גל ארכובה חיישן (((Crankshaft Sensor) b) חיישן של העמדה של גל זיזים (חיישן גל זיזים) c) מודול-d) סלילי הצתה, חיווט, תקעים e) PCM ו- f) אותות חיישנים שונים, וניצוץ ייצור סליל הצתה הצתה צריך ליצור מספיק כוח כדי לייצר את הניצוץ להצית את תערובת האוויר/דלק. כדי לייצר את הכוח הזה, אתה צריך שדה מגנטי חזק מאוד. שדה מגנטי זה נוצר על ידי זרם חשמלי. כוח זה כמעט תמיד מגיע מן הפתיל, זורם דרך המעגל הסליל קודם.

המעגל הראשי סליל יש התנגדות חשמלית נמוכה מאוד (1 עד 4 אוהם, כ), מה שמאפשר זרימת זרם קל. בין זרם יותר לזרום, גדול כוחו של השדה המגנטי הסליל. טרנזיסטור כוח בתוך המודול הצתה מטפל הזרם הגבוה הנדרש על-ידי המפסק חשמל ראשי סליל. דרישה נוספת כדי לייצר מתח גבוה היא כי הזרימה של נוכחית ב פתלתל הראשי בטח . מהר. כאשר ה טרנזיסטור בתוך המודול הוא כבוי, התחנות זרימה הנוכחי לרגע, ואז אמר כי השדה המגנטי "מתמוטטת".

כמו השדה המגנטי מתמוטט במהירות עובר פתלתל המשני, מתח (חשמל לחץ) מתרחשת. אם אתה יוצר מתח מספיק כדי להתגבר על ההתנגדות במעגל הסליל המשני, שזרם החשמל הנוכחית יחולו ותתרחש ניצוץ. הערה: בין התנגדות גדול במעגל המשני, זה ידרוש מתח גבוה יותר כך את הזרם ואת משך הזמן של הניצוץ יהיה נמוך יותר.