מדריך ואת בתי מלון בפריס – דיסנילנד

בין אם אתם נוסעים עם ילדים או עם שותף, בין אם אתה נמצא בפריז, אחד הדברים. אתה לא יכול לפספס הוא לדיסנילנד פריז. מתחם זה מחולק שני פארקים: בדיסנילנד פארק ו פארק אולפני וולט דיסני. דיסנילנד פריז יש אזורים שונים: הרחוב הראשי, ארץ הפנטזיה, Discoveryland, ארץ ההרפתקאות ו ארץ המערב הפרוע. פארק אולפני וולט דיסני יש חזרה הרבה הרבה לפני, Toon Studio, הפקה בחצר. דיסני אטרקציות תמצאו האטרקציות הרבות הקלאסי, זה עולם קטן ואת הטירה האגדית של היופי שינה! אם מישהו שאתם מכירים או את עצמך שאתה רגשות מודגש וחזק כמוך, תוכלו למצוא את המקום האידיאלי מגדל האימה של (מגדל האימה של), שודדי הקאריביים או הר הרעם הגדול.

בנוסף, דיסני, מקיפים, רבים מהתווים למצוא נסיכות של דיסני, וויני פו וכן, לא, מיקי מאוס. לדיסנילנד פריז מציעה לך מספר דברים. אתה לא תמצא בפארקים אחרים, כמו Candleabration מחזה שבו מיקי והחברה להאיר את הטירה. שלא להזכיר את ימי המוסיקה דיסני Madig, עם מוסיקאים מקומיים. פארק אולפני וולט דיסני, של התאהבות רכבת ו Moteurs פעולה! פעלולים להראות מרהיבים, כדי ליהנות ממופע עם מומחים בשידור חי.

כפר דיסני עייפים ורוצים לעזוב קצת הפארקים? אין בעיה. דיסנילנד פריז ® כולל גם את כפר דיסני, מתחם שעשועים עם מסעדות, חנויות, אמני רחוב. לראות את הסרטים החדשים ביותר של קולנוע כפר דיסני, אשר הם הגדולים ביותר באירופה במסך! אם אתה חווה כמו תלת-ממד, אימקס הוא תחנת חובה. בתור חוויה לזכור, מזהה לתת חזרה PanorMagique, בלון זה יכול להכיל כ-30 אנשים, אשר תיקח אתכם יותר מ-100 מטרים מעל אגם של דיסני. משיכה זו זמין מאז אפריל 2005, כבר ב- 31 בדצמבר בשנה שעברה, כבר עברתי יותר מ 10000 אנשים. בעוד שש דקות, אתם יכולים ליהנות מנופים פנורמי ברחבי הפארק. חוויה זו היא לחלוטין וידידותי לסביבה שקטה מאוד וכולל בנוסף את ההסמכה Aeronef. כרטיסים זמינים בכניסה לפארק. ארקייד NEX הוא חדר עם המון משחקים לכל הגילאים. שתי קומות של כיף כולל ריקודים, סימולטור טיסה, כדורסל, כדורגל, באולינג. ארקייד Nex הוא יציקת ב'-ו' מ- 03:00 עד 13 שעה 22:00 ושבת מ- 15:00 עד 18:00. ביום ראשון תפתח 15:00 עד 23:00. כפר דיסני גם תמצאו הוריקנים מועדון המקיים, לרווקים, סינגלים בלילה. בכל יום שלישי הלילה גבירותיי שבו לכל הנשים יש גישה חופשית לאינטרנט. חמישי התחייה בלילה, התעוררות בלילה, והיא חופשית לכל. דמי כניסה: שלישי, רביעי, ושישי הוא 15 יורו לאדם יותר הצריכה. עבור סטודנטים, יש הנחה, הכניסה עולה 10 יורו יותר של הצריכה. אם אתה אוהב את המדינה, בילי בוב תוכלו למצוא מוסיקה חיה טוב מזון. לדיסנילנד פריז מסעדות ושירותי אוכל בך תוכלו למצוא מגוון של מסעדות. מזון מהיר מסעדות ההצעה מורכבת המסעדה אקספרס טרנסילבנית, ה-s Lightuear באז כוכב הפיצה או האיחוד האפריקני Chalet של מריונטה. עבור מזנון ארוחת הצהריים, La Grange ואת מסעדת גני Plaza. לחוות גבוה, קליפורניה גריל במלון את דיסנילנד או ה-s וולט – מסעדה אמריקאית ברחוב הראשי, עם הכניסה לפארק. לדיסנילנד פריז מציעה גם הספא סלסטיה, שבו תוכל עיסויים, טיפולי פנים, שבהם אתם יכולים להתאמן לך בזכות הכושר. אתר נופש זה כולל גם גולף, החלקה על הקרח, פעילויות וטיולים רבים המקומות החשובים ביותר של פריז. מלונות בפריז, דיסנילנד זה גם כיף וגם מוביל עייפות, דיסנילד הינם זמינים, כך תוכלו לבלות ימים ולילות בלתי נשכחת באחת פארקי השעשועים הפופולריים ביותר בעולם. דירות גדולות מתאימות למשפחה בדיסנילנד פריז מלון קיריאד דיסנילנד פריז, המלון L האליזה Val d אירופה ב אתר הנופש דיסנילנד פריז ו מיטה אדוני העיר Torcy, ליד דיסנילנד, יקבל את פניכם לתת לך לנוח טוב בלילה אחרי יום מלא הפעולה.