מדוע יש צורך לפרסם ב- Google

גוגל הוא, ללא ספק, הבעלים של האינטרנט, אם יש כל ישות טוענים כותרת כזו. בשנת 2009 הוא כולל חשבונית כמעט 22 מיליארד דולר, הדמות פשוט חושב שזה, גאות ושפל. פעילותה מתפשטים כמו זרועות תמנון ענק. טלפוניה סלולרית, שיווק באינטרנט, קטעי וידאו, רשתות חברתיות, ואת כל דבר שאתה רוצה באינטרנט, מנוהלת על-ידי אחת החברות של קבוצת גוגל. מפות GPS, תוכנה עבור טלפונים ניידים, מערכות הפעלה, תוכנות, ועד הייצור של מחשב נישא, המותאמים Oschrome חדשים, וזה כבר מגיע. אבל לכל $100 מזין אותך, 97 על-ידי מושגים של פרסום ב- Google. כולם ב- Google, Google ברחבי העולם.

זהו המקרה, וזה עבור המורדים שרוצים למצוא חלופה, צריך לומר כי, ככל שהם לשחות נגד הזרם כמו סלמון, תמיד תמצא בסקטור שולית. אותו הדבר קורה כאשר פרסום, ללא פרסום הדרושים ספק ב- Google. לאחר מכן, הגענו למסקנה כי פרסום ב- Google הוא חיוני, כדי להבטיח לפחות את ההישרדות של דף. לא רק מסיבית של ההצעה פרסום מפתה, אבל האפשרויות מרובים המוצעים עבור מפרסמים שלה. זה אפשרי לפרסם בגוגל, אשר יופיע עם רישומים טבעי המשתמשים הופכים, פרסום תבנית וידאו, בגדלים שונים, ופרסום קונטקסטואלי, המפרסמים או תבנית Adsense.

האם ידוע, ואז מה הכי מתאים? אבל זה לא כל, ברגע שעשינו את ההחלטה שאנו נוטים על-ידי אפשרות, איך לעשות כדי לקבוע את התצורה של חשבון אדוורדס שלנו, לדוגמה? המשתנים הם מרובים. ממשק לוח הבקרה קל מאוד להבין, אך אלו שאין להם שום ניסיון במקצועות אלה עשויים להרגיש שוטרים המורכבות בה ניתן להגדיר את הפרסום ב- Google. אנו קטע את הקהל, על-ידי המדינה, לפי אזור, על-ידי קבוצת גיל, מין, המשתנים הן עצומות. אנחנו יכולים להוסיף מילות מפתח שלנו, ולכלול עד שלילי מילות המפתח, כלומר אותם חיפושים שבו אנחנו לא רוצים להשאיר המפורטים. כדי להצליח, אנחנו צריכים מדריך, מקור מידע אמין, לקצר לנו את הנתיב, אשר מאפשר לנו לבחור את המשתנים המדויק עבור האתר שלנו. להשתלט בגוגל, מדריך סופי לפרסום ב- Google יש את התשובה. עם כל סודות, כי אף פעם אף אחד לא יגיד לך, וכי מוצא שפורסם בחופשיות על בלוגים מיוחדים גם אם אתם מחפשים. עם שלו נוסחה בלעדית של תכנון פעילות שלב אחר שלב, זה אפשרי כי אחת, אפילו עם ידע מינימלי, להגדיר מסע פרסום ב- Google מוצלח, כמו האתרים המוצלחים ביותר. קסטרו ויקטור