מדוע חלק מן הכלבים הם הרסניים?

דרישת שלום לכל הקוראים. הנה אנחנו שוב, עם הנושא כי הוא מודאג לגבי מושפע בעלי כלבים רבים.התנהגויות הרסניות של כלבים. מה הם הגורמים העיקריים כך הכלבים שלנו לעשות נזק בתוך הבית? כדי לטפל בבעיה זו, חשוב לקחת בחשבון המקור של הכלבים שלנו, מאז זה איפה טמון חלק גדול מן ההסבר של התנהגות הרסנית חיות המחמד שלנו.האב הקדמון הראשי של הכלבים שלנו הוא הזאב. בממוצע בר, זאבים צריכים לצוד כדי לשרוד, עבודה ציד זו כרוכה נהדר בזבוז אנרגיה עקב מאמץ נפשי ופיזי עצום מעורבים לעקוב אחרי ציד למטה להרוג הטרף. כפי שהוזכר כבר במאמרים קודמים, הרבה הרקע הגנטי של הזאב, בכלב מודרני, משמעות הדבר היא כי רבים מאופני הפעולה הבסיסית של הכלב שוות לזאב, כולל כמובן הציד הטבעיים כדי לשרוד את המומנטום.

את זה אנחנו יכולים להוסיף גזעים רבים באופן עקרוני היה bred ומשמש לעבודה בתחום מעורבים שעות ארוכות של עבודה ליד הגבר. חייו של האדם המודרני שונה לגמרי הגבר מעשרות עם המודרניזציה טכנולוגית הפך בישיבה, עיקר פעילות ממוקדת ערים גדולות, משרדים מפעלים ומקומות דומים. השדה הוא נרדף עם מנוחה ונופש האדם המודרני. הבעיה היא כי שינויים בשגרת על בני אדם, השפיעו גם על חייהם של חיות מחמד שחיים לידה.כלבים המודרני שלנו, לא צריך לעבוד כדי לקבל האוכל, אנו מספקים אותם מדי יום, בעוד זה לייצג כל מאמץ על-ידי חיות המחמד שלנו. האיכרים כבר לא ללכת לעזור ציידים לאסוף ציפורים, כלבים וגנבים נמצא ליד מכוניות הנמשכת בסוסים, לרוטוויילרים כבר לא לרעות צאן ולא שמר את הכסף של הקצבים, פוקס טרייר, לא לצוד עכברים או חיות למחילה.עם זאת לכלבים, הדחפים בירושה של אבותיהם במשך מאות שנים להמשיך בפנים. תארו לעצמכם מתיימר לדעת את כל זה בתוך דירה או בית גנטי, לא פעיל עדיין. כי הבעיה היא לא החלל, כי ברוב המכריע של המקרים שהכלבים שלנו צריך פעילות ואת הפעילות של הטוב, ריצה, רודף נרדף כדי לשלוט ולא להיות נשלט לבזבז כל כך הרבה אנרגיה שהצטברו. אם אנחנו מדברים על מזיקים גורים כדאי להוסיף לך יותר אנרגיה, חוסר בגרות טיפוסי של החודשים הראשונים של החיים, ואז חושב לעזוב אותך.

התינוק שלך שנתיים אנוש לבד וללא פיקוח בתוך הבית? u0085. כך כאשר כלב גורם נזק זה אינו משעמם, לא בשביל הרוע, נקמה או טינה עם אדוניהם, פשוט חסר פעילות ואת תשומת הלב כדי לאזן את האנרגיות שלכם. חשבת לרגע, זה חשוב בשביל אדם רגיל, יום שלם של פעילות? אפס פלטי, אפס אפס מוסיקה ועוד ועוד.? האם האמת מסובכת? . זה שהמקרה של חיית המחמד שלנו מודרני חדל להיות העוזרים הראשי של עבודתו של אדם רק החברה הינו ידידותי לחיות-מחמד. אם כך אחריותנו כבעלי מספקים לאלו נפלא עם כלבים חברים ללא תנאים, מה הם צריכים, מאז הם לא ביקש להיות בצד שלנו.לפני שופט חברינו פרוותי, תן לנו לשקף, יש קצת חמלה וצדק איתם. אלברו E אוסוריו GCali-קולומביה.