מבט אחד עבור משרות סדיר

מה תרצה להיות כשתהיה גדול? רוב הסיכויים הם, אם לשאול את השאלה הזאת בכיתה כל כיתה ג', התשובות שלך יכלול לפחות אחד כבאי, שוטר, קאובוי וכן מגוון של עבודות אחרות, כי זוהר בטלוויזיה וספרים. אבל יש עבודות רבות יותר ממה שהם עושים בטלוויזיה קריאה טובה. חלק הכי מעניין ויוצא דופן הם אלה כיתות ג'ביותר מעולם לא שמעתי על – אלא אם, כמובן, קרוב משפחה קורה להיות Flavorist שף או מחקר. Flavorist לעבור חמש שנים של אימונים אינטנסיביים לתארים מתקדמים, מבחן הסמכה במשך שנתיים כפי Flavorist זוטר לפני שיש סיכוי אחד התפקידים משתלם כמו טעם Flavorist מלא של בית גדול. מה זה בית של טעם, אתם שואלים? זה מעבדת מחקר המפתחת טעמים נרכשים מכן על ידי יצרני סודה, חברות אפיה, יצרנים רבים של דגנים מזונות אחרים. התחזית עבור הרווחים? בשכונה של 50,000 $ ל 80,000 $ בשנה ברמת הכניסה.

Perfusionist מאז הבאתי – perfusionist הוא מומחה שמירה על תפקוד הלב עם לב / ריאה מכשירים במהלך, לפני ואחרי ניתוח לב, בנסיבות מסוימות, כאשר הלב אינו מצליח. אחת העבודות המציעים רגעים מרגשים רבים – perfusionist ראיין יפעלו בחלק האחורי של אמבולנס בחדר ניתוח או אפילו במדינה זרה. ישנם רק 21 בתי ספר בארץ המציעים הכשרה מיוחדת הכרחי כדי להשלים את דרישות תוכנית perfusionist, ובסך הכל הם בוגר פחות מ -150 סטודנטים בשנה. Perfusionist בקומת הכניסה יכול לצפות להרוויח 58,000 $ ל 61,000 $ בשנה, אחד עם עשר שנות ניסיון יכול להרוויח 85,000 $ ל 100,000 $ בשנה. עבור Flavorist שהחוויה היא תערובת של כימיקלים כדי ליצור טעמים חדשים לשימוש בתעשיית המזון. כימאי חייב לשים עד שבע שנים נוספות של הכשרה לייעד את עצמם Flavorist, אבל אחרי כל הזמן הזה יכול לצפות להרוויח מעל $ 50,000 בשנה. מהנדס שימושיות האם אתה רוצה עבודה המאפשר צורה של תוכנה חדשה לאתרי אינטרנט למשהו שרוב המשתמשים ימצאו מהנה וקל לשימוש? הנדסת שימושיות היא אחת המשרות הפך חשוב יותר בעשורים האחרונים. הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה רשימות על 3500 אנשים שעובדים כמהנדסים שימושיות בארץ, אך המספר עשוי להיות גבוה יותר או נמוך יותר מאשר חברי רשום של הארגון המקצועי שלך.

מהנדס השימושיות יכול לצפות לעשות בשכונה של $ 75,000 עד 100,000 דולר בשנה. בגלל העבודה הוא כל כך חדש, אין מוגדר "קריירה", אבל מחקרים צוות הקשורים עם קטין בפסיכולוגיה יכול לעזור. אחרים פוסטים עשוי להיות בתעשיות נישה, כגון מוזיאונים או בידור. אלו יכולים לכלול עבודות כמו ליצן מתורגמן היסטורי. שניהם אמנים, אבל המטרה של האמנות שלו שונה מאוד. לא כל ליצנים מועסקים על ידי קרקסים. ישנם רבים אשר עצמאי, לעבוד בשביל פרחים משלוח הודעה שירותים ובתי חולים שם הם לבדר ילדים. הם יכולים לעשות הארגונית אירועים, מסיבות של ילדים או קרנבלים וירידים. הפדיון השנתי תלוי איך גם הם יכולים לשווק את עצמם, בו הם עובדים והאם הם עובדים במשרה מלאה. אלה הם רק חמישה של כשני תריסר עבודות יוצא דופן מודגשת רבעוני של Outlook בעיסוק. בנוסף בעמודה "אתה מה?" ooq מציע מאמרים לעניין הנכנסים או לחזור לשוק העבודה, ואלה לעבוד איתם. אלה הן רק כמה דוגמאות לא מסורתיים עבודות כמה אנשים בחשבון כאשר שאל "מה יהיה …? ישנם מאות אחרים, החל הצוות הרפואי esthetician משמורת על הליכון. אם אתה מעוניין ללמוד על מקומות עבודה יוצאי דופן אחרים, ביקור באתר האינטרנט של הלשכה לסטטיסטיקה העבודה, לשוטט העיסוקים שלך ידנית. תופתעו לגלות על אופקים חדשים תמצא את הרשימה.