לכוון את רגשותיו של הכלב שלך

קנאה, פחד ועצב הם רגשות חזקים מאוד. בואו לראות, עם דוגמאות, כיצד יעיל יכול לטפל התחושות של הכלב שלך. לעניות דעתי יהודה וינשטיין יכול לקבוע . קנאה היא נפוצים במשקי בית רבים כמו לידת תינוק גורם התנהגות מוזרה של הכלב. בייבי גורם בלתי מודע אנחנו מתמקדים כל תשומת לב ואהבה. זהו הגדול מעולה, אך אל הכלב בכלל. הוא אינו יודע את התינוק, המוציאה אותו לא ידועה, יש להתחיל להתרגל החדש לבין המצב החדש יצר. איך אתה יכול להקל על התהליך של הסתגלות? לעתים קרובות לקחת את התינוק שלה זרועות כאשר הכלב ומלמד אותו. אל תשכחו לדבר עם אותו ואת התינוק.

לפנק את שניהם. זה לפרוס אותם גם אל שניהם, הכלב יבינו שהוא לא נדחה, אך הוא חייב לשתף את חיבתו. זהו תהליך שדורש זמן וסבלנות. אבל אם המנהל להעביר הרבה חיבה הכלב, למרות התינוק, חברו הנאמן להיות חבר מגן של הילד. יש הרבה דוגמאות המציגות את חברותי מאוד בעלי חיים יודעים גם איך לטפל הצעיר של מינים אחרים, אם מקבלים את ההזדמנות של קשר איתם. ומכאן מועצה: תן את הכלב שלך האף הילד ראש מכף רגל ועד. תשכחו היגיינה לרגע. חוסר בטחון, פחד שכלבים רבים עוברים חוויות טראומטיות עם כלבים אחרים; העקיצות נפוצים מאוד עם כלבים אחרים ברחוב.

פעולה זו גורמת בפחד מסוימים, של כלבים אחרים. תחושה זו הופך ברור כאשר הסיר המחמד שלנו לטיול, אנו נתקלים עם כלבים אחרים, הוא כיצד מאובן עם הזנב בין הרגליים. כיצד להסיר לך את הפחד? להתגבר על הפחד דרך רבים חוויות חיוביות בלבד. לכן, לקחת את חיית המחמד שלך עם כלבים ידידותיים או bonachones אחרים. באופן אידיאלי, אתה צריך למצוא playmates. כך תלמד, ממקור ראשון, כי רבים של גילם הם יצורים חמודים ידידים טובים. אבל זה לא הכל, באותו זמן כמו כן, תלמד להבין טוב יותר את הבעות ומחוות של כלבים אחרים. אז בטוח יותר עם אחרים ירגישו, לא נשלט על ידי פחד. ניסיון אומר לנו כי כלבים מפחיד פשוט אף פעם לא לאבד לחלוטין הפחד שלהם, אבל אנחנו יכולים לעזור להם לשלוט בו. עצבות כאשר הכלב מאבד את המאסטר שלו, מופיעה על ייאוש שיגרום לו להישאר אפאתיים במיטתו, פשוט לאכול וללכת גרירת כאשר אנחנו קוראים לזה. מה יכול לעשות כדי לעזור לו להתגבר על בעצבותו? אנשים, זה קשה מאוד לעזור להם כאשר הם עצובים. משחק עם הרבה מגע ייתכן שניתן מסוף אותם, אך הם לא יעלה את העצבות. על ידי חזק אשר נראה: ברקע, לא יכול לעזור לאף אחד. הצער חייב להיות לעכל את זה כל אחד בעצמו. עם בעלי חיים הוא קשה יותר, שכן אנו יכולים לא לתקשר איתם באמצעות המילה. העזרה הטובה ביותר עבור חיית המחמד שלך יהיה להרכיב אותו עם כלב אחר כך הוא המשויכים לו. אולי אז הוא מעדיף לשכוח הבעלים שלו. Congeners הם זרז עבור הנפש כלב. כל נסיעה כאשר הכלב שלך הוא עם כלבים אחרים וניתן להזיז בחופשיות מסייע לך לשכוח קצת של בעליו. יש לנו לסמוך על מועצות להביא לנו את המומחים באימון כלב אם אתה רוצה רווחה ושמחה שלך ביום יום.