לא להיתפס על ידי תזונת מדומה

טיפים לזהות תוכניות של דילול מהם חייב לברוח. אנחנו מופגזים ללא הרף על ידי אינספור הצעות לרדת במשקל במהירות וללא מאמץ. רמיזות של כולם היא, בדיוק, הקלות ומבטיחה המהירות שבה כי תאבד אותם חמישה, עשרה או עשרים ושלוש קילו יותר. שיטות עבודה מומלצות אלה, רחוק מלהיות אמינה, הן שיטות מסוכן שיגרום לך לאבד המון כסף, כמה קילוגרמים. באינטרנט. זו הסיבה מדוע אנחנו קוראים להם seudodietas, כלומר משקל שווא אובדן טיפולים מסוגל לצמצם את ההערכה העצמית שלהם ולהגדיל את התסכול שלהם. היום אנו מציעים לך לנתח כמה מן הנקודות זה צריך לקחת בחשבון בעת בחירת תוכנית בקרת משקל כדי לא להיות קורבן seudodietas.

חלק מסימני האזהרה אשר יעידו כי אתה נגד זה סוג של איום הם:-זמן קצר, קילוגרמים רבים. Seudodietas מבטיח הפסד משקל גדול בתוך זמן קצר מאוד: 5 קילו בשבוע, 10 קילו תוך חודש. שינויים אלה מוגזם הם בעיקר בשל אובדן מים, שרירים המוניים, לא כדי הפחתת שומן. -שערים בלתי ניתנת להשגה. באופן כללי, ההצלחה של הטיפולים האלה מוגדר בהתאם מטרה אחת: לרזות…, לנקוט בכל אסטרטגיה כדי להשיג את זה. מטרות דיאטות אמיתי חייב להיות מציאותי ולטווח קצר, התמקדות השינויים בהרגלי שיאפשר במשקל לאורך זמן. -דיאטות בסדרה. תוכנית הארוחות שלכם צריכה להיות כמו כמה הזמנות, אישי, שאינו ניתן להעברה, מאז היא פותחה על פי ההרגלים והצרכים שלהם.

לא מקבלים תפריט מתוקננת של 1500 או 1200 קלוריות. תוכנית אמיתית כוללת ראיונות, ניתוח, הסתכלות, ביקורות תקופתיות. -נמוך מאוד קלוריות. אם כדי להשיג את המטרה שלך אתה צריך לאכול שני יוגורט וסלט ליום, זה כנראה לא מכסה את דרישות התזונתי שלהם. בנוסף זה יהיה בלתי אפשרי לעקוב אחר משטר הזה יותר מפעם אחת לכמה שבועות, לא לשחזר את הקילו אבודים (ועוד כמה) לאחר שעזב את זה. -מאכלים לא כשרים. אלה pseudodietas נוטים לאסור מזונות מסוימים או קבוצות כל אחד מהם (דגנים, בשר, פירות) ללא שום בסיס. תזונה נכונה צריכה להיות מאוזנת, מאפשרים לך ליהנות ממגוון רחב של מזונות פרופורציה ובתדירות. שימו לב אזהרות אלה בפעם הבאה שאתה מחליט להתחיל טיפול חדש עבור הרזיה. זכור כי תוכנית ארוחה יעיל צריך להיות מתוכנן על ידי תזונה מקצועי יעזור לך לא רק לרדת במשקל, אלא גם כדי לשמור על משקל בריא לתמיד.